TAG CREATION STUDIO S.R.L.
TAG CREATION STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Chitila, Oraș Chitila, Ilfov, CUI 41196690. Cifră de afaceri 2025: 146.811 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 41196690
- Denumire
- TAG CREATION STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2443|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.05.2019
- Sediu
- BANATULUI, nr. 14, bl. 32, et. Parter, ap. 363, Loc. Chitila, Oraș Chitila, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 3
- 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
Arată toate (17)
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 146.811 lei (-18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 7,6 mii lei · 2025 146,8 mii lei · maxim 2023 324,4 mii lei · minim 2019 7,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −2,9 mii lei · 2025 32,9 mii lei · maxim 2023 237,2 mii lei · minim 2019 −2,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 146.811 lei | 177.990 lei | 324.374 lei | 155.087 lei | 97.344 lei | 53.040 lei | 7.591 lei |
| Venituri totale | 147.083 lei | 177.993 lei | 341.948 lei | 155.209 lei | 97.529 lei | 53.044 lei | 7.591 lei |
| Cheltuieli totale | 112.718 lei | 104.854 lei | 101.364 lei | 41.314 lei | 44.855 lei | 44.701 lei | 10.204 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 32.894 lei | 71.359 lei | 237.165 lei | 109.242 lei | 49.750 lei | 6.859 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.890 lei |
| Rezultat net | 32.894 lei | 71.359 lei | 237.165 lei | 109.242 lei | 49.750 lei | 6.859 lei | -2.890 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 96.116 lei | 163.701 lei | 346.946 lei | 111.675 lei | 51.239 lei | 7.356 lei | 296 lei |
| Datorii | 62.982 lei | 92.102 lei | 109.541 lei | 2.193 lei | 1.249 lei | 3.187 lei | 2.986 lei |
| Capitaluri proprii | 33.134 lei | 71.599 lei | 237.405 lei | 109.482 lei | 49.990 lei | 4.169 lei | -2.690 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TAG CREATION STUDIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TAG CREATION STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TAG CREATION STUDIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Chitila, Oraș Chitila, județul Ilfov (BANATULUI, nr. 14, bl. 32, et. Parter, ap. 363); numărul de înmatriculare e J|23|2443|2019, din 30.05.2019.
Ce cifră de afaceri a avut TAG CREATION STUDIO S.R.L. în 2025?
146.811 lei, cu 18% sub 2024 (177.990 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 32.894 lei.
Câți salariați are TAG CREATION STUDIO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TAG CREATION STUDIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.