CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L.
CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 41165693. Cifră de afaceri 2025: 35.500 lei, 1 salariați
Registru
- CUI
- 41165693
- Denumire
- CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1141|2019
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 23.05.2019
- Sediu
- TĂUL ROȘU, nr. 33, Municipiul Baia Mare, Maramureș
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 35.500 lei (-42% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 400 lei · 2025 35,5 mii lei · maxim 2024 61 mii lei · minim 2019 400 lei.
Rezultat net (lei): 2019 −2,7 mii lei · 2025 −19,2 mii lei · maxim 2024 3,9 mii lei · minim 2023 −57,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 1 · maxim 2019 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 35.500 lei | 60.950 lei | 17.900 lei | 51.000 lei | 35.615 lei | 22.657 lei | 400 lei |
| Venituri totale | 35.500 lei | 60.950 lei | 25.155 lei | 58.255 lei | 42.870 lei | 64.869 lei | 47.961 lei |
| Cheltuieli totale | 54.322 lei | 56.426 lei | 82.075 lei | 56.772 lei | 77.534 lei | 84.991 lei | 50.696 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 3.914 lei | 0 lei | 973 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 19.177 lei | 0 lei | 57.100 lei | 0 lei | 35.020 lei | 20.326 lei | 2.739 lei |
| Rezultat net | -19.177 lei | 3.914 lei | -57.100 lei | 973 lei | -35.020 lei | -20.326 lei | -2.739 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 9.528 lei | 24.662 lei | 21.586 lei | 7.870 lei | 15.157 lei | 27.501 lei | 70.718 lei |
| Datorii | 138.803 lei | 134.760 lei | 135.598 lei | 57.527 lei | 58.531 lei | 28.600 lei | 9.279 lei |
| Capitaluri proprii | -129.275 lei | -110.098 lei | -114.012 lei | -56.912 lei | -57.884 lei | -22.865 lei | -2.539 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (TĂUL ROȘU, nr. 33); numărul de înmatriculare e J|24|1141|2019, din 23.05.2019.
Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L. în 2025?
35.500 lei, cu 42% sub 2024 (60.950 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 19.177 lei.
Câți salariați are CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONSTRUCT RAPID ȘI BUN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.