TRUSCAI CURIER S.R.L.

TRUSCAI CURIER S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Fibiș, Comuna Fibiș, Timiș, CUI 41127304. Cifră de afaceri 2020: 9.608 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41127304
Denumire
TRUSCAI CURIER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|2154|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.05.2019
Sediu
nr. 293, Sat Fibiș, Comuna Fibiș, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2020 · 2 bilanțuri

Financiar · 2019–2020 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.

În 2020, cifra de afaceri netă a fost 9.608 lei (-78% față de 2019).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 43,7 mii lei · 2020 9,6 mii lei · maxim 2019 43,7 mii lei · minim 2020 9,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 25,7 mii lei · 2020 4,6 mii lei · maxim 2019 25,7 mii lei · minim 2020 4,6 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20202019
Activitate
Cifră de afaceri netă9.608 lei43.679 lei
Venituri totale9.608 lei43.679 lei
Cheltuieli totale4.674 lei16.698 lei
Rezultat
Profit net4.646 lei25.671 lei
Pierdere netă0 lei0 lei
Rezultat net4.646 lei25.671 lei
Bilanț
Active totale35.677 lei30.644 lei
Datorii5.160 lei4.773 lei
Capitaluri proprii30.517 lei25.871 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TRUSCAI CURIER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, TRUSCAI CURIER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul TRUSCAI CURIER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Fibiș, Comuna Fibiș, județul Timiș (nr. 293); numărul de înmatriculare e J|35|2154|2019, din 16.05.2019.

Ce cifră de afaceri a avut TRUSCAI CURIER S.R.L. în 2020?

9.608 lei, cu 78% sub 2019 (43.679 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.646 lei.

De unde vin datele despre TRUSCAI CURIER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.