GRM HR SOLUTIONS S.R.L.
GRM HR SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpulung, Argeș, CUI 41119573. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41119573
- Denumire
- GRM HR SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1402|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.05.2019
- Sediu
- SCULPTOR CONSTANTIN BARASCHI, nr. 10, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Arată toate (11)
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2023 · 3 bilanțuri
Financiar · 2019–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2020.
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 40,9 mii lei · maxim 2020 40,9 mii lei · minim 2020 40,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −171 lei · 2023 −603 lei · maxim 2020 5,2 mii lei · minim 2023 −603 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2020 2 · maxim 2019 2 · minim 2019 2.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | fără bilanț | fără bilanț | 40.910 lei | — |
| Venituri totale | 1.442 lei | fără bilanț | fără bilanț | 169.511 lei | 5.338 lei |
| Cheltuieli totale | 2.045 lei | fără bilanț | fără bilanț | 163.972 lei | 5.509 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 5.165 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 603 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 171 lei |
| Rezultat net | -603 lei | fără bilanț | fără bilanț | 5.165 lei | -171 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 6.323 lei | fără bilanț | fără bilanț | 27.281 lei | 151.743 lei |
| Datorii | 25.250 lei | fără bilanț | fără bilanț | 4.562 lei | 5.588 lei |
| Capitaluri proprii | -22.314 lei | fără bilanț | fără bilanț | 5.194 lei | 29 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | fără bilanț | fără bilanț | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRM HR SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GRM HR SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GRM HR SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpulung, județul Argeș (SCULPTOR CONSTANTIN BARASCHI, nr. 10); numărul de înmatriculare e J|03|1402|2019, din 15.05.2019.
De unde vin datele despre GRM HR SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.