NOCARDBAR S.R.L.
NOCARDBAR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 41054091. Cifră de afaceri 2025: 282.047 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41054091
- Denumire
- NOCARDBAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1871|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.05.2019
- Sediu
- BĂIȘOARA, nr. 9, sc. 2, et. 7, ap. 76, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 3
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
Arată toate (20)
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 282.047 lei (+556% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 2,4 mil. lei · 2025 282 mii lei · maxim 2023 2,8 mil. lei · minim 2020 3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 454,6 mii lei · 2025 125,2 mii lei · maxim 2019 454,6 mii lei · minim 2020 −16,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 5 · 2025 0 · maxim 2019 5 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 282.047 lei | 42.992 lei | 2.812.753 lei | 98.681 lei | 5.724 lei | 3.000 lei | 2.400.534 lei |
| Venituri totale | 282.047 lei | 43.404 lei | 2.895.664 lei | 257.787 lei | 27.842 lei | 3.192 lei | 2.400.534 lei |
| Cheltuieli totale | 132.882 lei | 36.608 lei | 2.492.539 lei | 155.927 lei | 40.928 lei | 19.503 lei | 1.922.236 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 125.162 lei | 5.160 lei | 393.005 lei | 101.860 lei | 0 lei | 0 lei | 454.578 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.300 lei | 16.407 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 125.162 lei | 5.160 lei | 393.005 lei | 101.860 lei | -13.300 lei | -16.407 lei | 454.578 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 179.576 lei | 69.828 lei | 402.722 lei | 193.478 lei | 166.463 lei | 74.649 lei | 471.459 lei |
| Datorii | 54.174 lei | 0 lei | 9.216 lei | 8.206 lei | 2.567 lei | 0 lei | 16.681 lei |
| Capitaluri proprii | 125.402 lei | 69.828 lei | 393.245 lei | 102.100 lei | 61.349 lei | 74.649 lei | 454.778 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NOCARDBAR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NOCARDBAR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NOCARDBAR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (BĂIȘOARA, nr. 9, sc. 2, et. 7, ap. 76); numărul de înmatriculare e J|12|1871|2019, din 02.05.2019.
Ce cifră de afaceri a avut NOCARDBAR S.R.L. în 2025?
282.047 lei, cu 556% peste 2024 (42.992 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 125.162 lei.
Câți salariați are NOCARDBAR S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NOCARDBAR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.