ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.
ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 41010567. Cifră de afaceri 2025: 264.511 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 41010567
- Denumire
- ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|959|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.04.2019
- Sediu
- SLATINA, nr. 4, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 264.511 lei (-17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 17,1 mii lei · 2025 264,5 mii lei · maxim 2024 318,8 mii lei · minim 2019 17,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 4 mii lei · 2025 −41,6 mii lei · maxim 2022 34,3 mii lei · minim 2025 −41,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 264.511 lei | 318.808 lei | 224.002 lei | 177.619 lei | 70.859 lei | 17.795 lei | 17.091 lei |
| Venituri totale | 264.545 lei | 318.809 lei | 224.034 lei | 177.636 lei | 70.974 lei | 17.795 lei | 17.091 lei |
| Cheltuieli totale | 303.533 lei | 293.417 lei | 192.785 lei | 141.635 lei | 47.708 lei | 41.048 lei | 12.586 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 21.037 lei | 29.282 lei | 34.252 lei | 22.571 lei | 0 lei | 3.992 lei |
| Pierdere netă | 41.633 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 23.412 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -41.633 lei | 21.037 lei | 29.282 lei | 34.252 lei | 22.571 lei | -23.412 lei | 3.992 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 202.901 lei | 180.718 lei | 118.963 lei | 88.989 lei | 6.162 lei | 5.225 lei | 7.370 lei |
| Datorii | 215.178 lei | 129.490 lei | 60.728 lei | 51.386 lei | 2.811 lei | 24.445 lei | 3.178 lei |
| Capitaluri proprii | -12.277 lei | 51.228 lei | 58.235 lei | 37.603 lei | 3.351 lei | -19.220 lei | 4.192 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (SLATINA, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|26|959|2019, din 18.04.2019.
Ce cifră de afaceri a avut ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L. în 2025?
264.511 lei, cu 17% sub 2024 (318.808 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 41.633 lei.
Câți salariați are ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ZANTRA BEAUTY SALON S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.