IQLAB SERVICE S.R.L.

IQLAB SERVICE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov, CUI 41004220. Cifră de afaceri 2023: 843.070 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
41004220
Denumire
IQLAB SERVICE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|1811|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.04.2019
Sediu
CÂMPULUI, nr. 17B, Camera 2, Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 2829 Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. · rev. 3
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
Arată toate (14)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2023 · 4 bilanțuri

Financiar · 2019–2023 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 843.070 lei (+64% față de 2022).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 9,2 mii lei · 2023 843,1 mii lei · maxim 2023 843,1 mii lei · minim 2019 9,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 5,9 mii lei · 2023 121,8 mii lei · maxim 2021 158 mii lei · minim 2019 5,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2023 3 · maxim 2023 3 · minim 2019 1.

Indicator20232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă843.070 lei514.017 lei344.019 leifără bilanț9.223 lei
Venituri totale843.097 lei514.083 lei344.023 leifără bilanț9.223 lei
Cheltuieli totale714.072 lei487.141 lei182.699 leifără bilanț3.075 lei
Rezultat
Profit net121.816 lei22.968 lei157.953 leifără bilanț5.871 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei
Rezultat net121.816 lei22.968 lei157.953 leifără bilanț5.871 lei
Bilanț
Active totale379.220 lei222.325 lei216.658 leifără bilanț9.364 lei
Datorii89.960 lei54.880 lei45.782 leifără bilanț3.293 lei
Capitaluri proprii289.260 lei167.445 lei170.876 leifără bilanț6.071 lei
Oameni
Număr mediu de salariați321fără bilanț1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este IQLAB SERVICE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, IQLAB SERVICE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul IQLAB SERVICE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dudu, Comuna Chiajna, județul Ilfov (CÂMPULUI, nr. 17B, Camera 2); numărul de înmatriculare e J|23|1811|2019, din 18.04.2019.

Ce cifră de afaceri a avut IQLAB SERVICE S.R.L. în 2023?

843.070 lei, cu 64% peste 2022 (514.017 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 121.816 lei.

Câți salariați are IQLAB SERVICE S.R.L.?

3 salariați în medie în 2023 (2 în 2022), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre IQLAB SERVICE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.