LORA SENSES S.R.L.
LORA SENSES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Huși, Vaslui, CUI 40997940. Cifră de afaceri 2025: 10.450 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40997940
- Denumire
- LORA SENSES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|432|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.04.2019
- Sediu
- ROSETTI SCARLAT, nr. 2, Municipiul Huși, Vaslui
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.450 lei (-47% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 11,9 mii lei · 2025 10,5 mii lei · maxim 2021 25,5 mii lei · minim 2025 10,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −2 mii lei · 2025 2,1 mii lei · maxim 2021 5,4 mii lei · minim 2019 −2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · 2025 0 · maxim 2023 0 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 10.450 lei | 19.862 lei | 17.822 lei | 25.301 lei | 25.475 lei | 12.948 lei | 11.942 lei |
| Venituri totale | 10.410 lei | 19.861 lei | 17.822 lei | 25.301 lei | 25.475 lei | 13.938 lei | 12.152 lei |
| Cheltuieli totale | 8.016 lei | 18.025 lei | 14.536 lei | 19.781 lei | 19.274 lei | 11.935 lei | 13.827 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 2.079 lei | 1.498 lei | 2.839 lei | 4.844 lei | 5.437 lei | 1.615 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.040 lei |
| Rezultat net | 2.079 lei | 1.498 lei | 2.839 lei | 4.844 lei | 5.437 lei | 1.615 lei | -2.040 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 22.163 lei | 34.041 lei | 34.669 lei | 48.307 lei | 31.852 lei | 37.580 lei | 32.440 lei |
| Datorii | 5.691 lei | 19.648 lei | 21.774 lei | 38.251 lei | 26.640 lei | 37.805 lei | 34.280 lei |
| Capitaluri proprii | 16.472 lei | 14.393 lei | 12.895 lei | 10.056 lei | 5.212 lei | -225 lei | -1.840 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LORA SENSES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LORA SENSES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LORA SENSES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Huși, județul Vaslui (ROSETTI SCARLAT, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|37|432|2019, din 17.04.2019.
Ce cifră de afaceri a avut LORA SENSES S.R.L. în 2025?
10.450 lei, cu 47% sub 2024 (19.862 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.079 lei.
Câți salariați are LORA SENSES S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LORA SENSES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.