FABI ANNESZT STYLE S.R.L.

FABI ANNESZT STYLE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 40984657. Cifră de afaceri 2024: 34.650 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
40984657
Denumire
FABI ANNESZT STYLE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|932|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.04.2019
Sediu
TISEI, nr. 32, ap. 2, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri

Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 34.650 lei (-15% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 17,6 mii lei · 2024 34,7 mii lei · maxim 2022 65 mii lei · minim 2021 17,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 3,6 mii lei · 2024 10,5 mii lei · maxim 2024 10,5 mii lei · minim 2023 15 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 0 · maxim 2022 2 · minim 2024 0.

Indicator2024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă34.650 lei40.685 lei65.024 lei17.636 lei
Venituri totale34.650 lei53.335 lei80.024 lei17.636 lei
Cheltuieli totale22.649 lei53.254 lei76.868 lei13.522 lei
Rezultat
Profit net10.452 lei15 lei2.606 lei3.585 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net10.452 lei15 lei2.606 lei3.585 lei
Bilanț
Active totale41.601 lei31.652 lei22.082 lei27.172 lei
Datorii24.743 lei25.246 lei15.691 lei23.387 lei
Capitaluri proprii16.858 lei6.406 lei6.391 lei3.785 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0221

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FABI ANNESZT STYLE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FABI ANNESZT STYLE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul FABI ANNESZT STYLE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (TISEI, nr. 32, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|26|932|2019, din 15.04.2019.

Ce cifră de afaceri a avut FABI ANNESZT STYLE S.R.L. în 2024?

34.650 lei, cu 15% sub 2023 (40.685 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.452 lei.

Câți salariați are FABI ANNESZT STYLE S.R.L.?

0 salariați în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FABI ANNESZT STYLE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.