LUCAT INTERVENTII S.R.L.

LUCAT INTERVENTII S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 40970562. Cifră de afaceri 2025: 1.161.342 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF

Registru

CUI
40970562
Denumire
LUCAT INTERVENTII S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|5042|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
12.04.2019
Sediu
BUZOENI, nr. 1, bl. M74, sc. 1, ap. 3, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 5, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.161.342 lei (+5% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 160,4 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2019 160,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 80,9 mii lei · 2025 393,1 mii lei · maxim 2024 423,9 mii lei · minim 2019 80,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2025 1 · maxim 2022 2 · minim 2024 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă1.161.342 lei1.105.632 lei641.224 lei684.024 lei534.637 lei479.766 lei160.414 lei
Venituri totale1.174.170 lei1.112.920 lei641.561 lei686.637 lei534.642 lei479.781 lei160.553 lei
Cheltuieli totale751.113 lei660.529 lei441.310 lei528.901 lei347.111 lei293.119 lei75.595 lei
Rezultat
Profit net393.117 lei423.898 lei194.157 lei147.862 lei176.428 lei172.623 lei80.853 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net393.117 lei423.898 lei194.157 lei147.862 lei176.428 lei172.623 lei80.853 lei
Bilanț
Active totale1.839.634 lei1.531.377 lei989.280 lei771.136 lei592.091 lei319.137 lei100.522 lei
Datorii251.852 lei336.712 lei218.513 lei194.526 lei163.343 lei65.461 lei19.469 lei
Capitaluri proprii1.587.782 lei1.194.665 lei770.767 lei576.610 lei428.748 lei253.676 lei81.053 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1122———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LUCAT INTERVENTII S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, LUCAT INTERVENTII S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul LUCAT INTERVENTII S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (BUZOENI, nr. 1, bl. M74, sc. 1, ap. 3, PARTER, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|5042|2019, din 12.04.2019.

Ce cifră de afaceri a avut LUCAT INTERVENTII S.R.L. în 2025?

1.161.342 lei, cu 5% peste 2024 (1.105.632 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 393.117 lei.

Câți salariați are LUCAT INTERVENTII S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LUCAT INTERVENTII S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.