MAW SI POIC S.R.L.

MAW SI POIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vânători, Comuna Ciucea, Cluj, CUI 40967788. Cifră de afaceri 2025: 551.085 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
40967788
Denumire
MAW SI POIC S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|1617|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.04.2019
Sediu
VÎNĂTORI, nr. 58, Sat Vânători, Comuna Ciucea, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 551.085 lei (-23% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 47,2 mii lei · 2025 551,1 mii lei · maxim 2024 711,6 mii lei · minim 2019 47,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 26,5 mii lei · 2025 156,1 mii lei · maxim 2024 278,7 mii lei · minim 2019 26,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă551.085 lei711.557 lei456.272 lei252.060 lei153.625 lei90.701 lei47.200 lei
Venituri totale551.634 lei711.592 lei456.305 lei252.088 lei153.630 lei90.701 lei47.200 lei
Cheltuieli totale384.637 lei415.215 lei230.443 lei165.512 lei83.604 lei35.671 lei19.306 lei
Rezultat
Profit net156.146 lei278.671 lei221.847 lei80.253 lei65.970 lei52.397 lei26.478 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net156.146 lei278.671 lei221.847 lei80.253 lei65.970 lei52.397 lei26.478 lei
Bilanț
Active totale184.996 lei436.913 lei244.744 lei83.411 lei148.917 lei81.659 lei28.315 lei
Datorii28.577 lei157.974 lei22.589 lei2.913 lei3.872 lei2.584 lei1.637 lei
Capitaluri proprii156.419 lei278.939 lei222.155 lei80.498 lei145.045 lei79.075 lei26.678 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MAW SI POIC S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MAW SI POIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MAW SI POIC S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vânători, Comuna Ciucea, județul Cluj (VÎNĂTORI, nr. 58); numărul de înmatriculare e J|12|1617|2019, din 11.04.2019.

Ce cifră de afaceri a avut MAW SI POIC S.R.L. în 2025?

551.085 lei, cu 23% sub 2024 (711.557 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 156.146 lei.

Câți salariați are MAW SI POIC S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MAW SI POIC S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.