THE GLUNGE STYLING S.R.L.
THE GLUNGE STYLING S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 40959467. Cifră de afaceri 2025: 48.981 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40959467
- Denumire
- THE GLUNGE STYLING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4935|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.04.2019
- Sediu
- MOSTIȘTEA, nr. 39A, sc. 1, ap. 6, CAM. 1, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 48.981 lei (-84% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 40,5 mii lei · 2025 49 mii lei · maxim 2024 299,6 mii lei · minim 2020 21,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 15,6 mii lei · 2025 −48,4 mii lei · maxim 2023 75,2 mii lei · minim 2025 −48,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 48.981 lei | 299.612 lei | 206.323 lei | 118.367 lei | 57.999 lei | 21.260 lei | 40.452 lei |
| Venituri totale | 49.027 lei | 299.644 lei | 206.323 lei | 118.367 lei | 57.999 lei | 21.260 lei | 40.452 lei |
| Cheltuieli totale | 97.426 lei | 256.072 lei | 113.414 lei | 56.820 lei | 34.399 lei | 17.941 lei | 23.679 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 31.614 lei | 75.212 lei | 58.066 lei | 21.860 lei | 2.681 lei | 15.559 lei |
| Pierdere netă | 48.399 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -48.399 lei | 31.614 lei | 75.212 lei | 58.066 lei | 21.860 lei | 2.681 lei | 15.559 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 97.835 lei | 163.361 lei | 79.926 lei | 59.917 lei | 25.738 lei | 4.659 lei | 16.260 lei |
| Datorii | 69.168 lei | 86.295 lei | 4.474 lei | 1.611 lei | 957 lei | 1.738 lei | 501 lei |
| Capitaluri proprii | 28.667 lei | 77.066 lei | 75.452 lei | 58.306 lei | 24.781 lei | 2.921 lei | 15.759 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este THE GLUNGE STYLING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, THE GLUNGE STYLING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul THE GLUNGE STYLING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (MOSTIȘTEA, nr. 39A, sc. 1, ap. 6, CAM. 1); numărul de înmatriculare e J|40|4935|2019, din 10.04.2019.
Ce cifră de afaceri a avut THE GLUNGE STYLING S.R.L. în 2025?
48.981 lei, cu 84% sub 2024 (299.612 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.399 lei.
De unde vin datele despre THE GLUNGE STYLING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.