GISAR STORE S.R.L.
GISAR STORE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 40957385. Cifră de afaceri 2025: 6.207 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40957385
- Denumire
- GISAR STORE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4916|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.04.2019
- Sediu
- Petre Ispirescu, nr. 107, SUBSOL 1, LOTUL 3, CAMERA 3, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.207 lei (-73% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 26,2 mii lei · 2025 6,2 mii lei · maxim 2023 49,3 mii lei · minim 2025 6,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −1,6 mii lei · 2025 −5,7 mii lei · maxim 2023 6 mii lei · minim 2025 −5,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2020 0 · maxim 2019 0 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.207 lei | 22.777 lei | 49.250 lei | 27.385 lei | 36.798 lei | 26.221 lei | — |
| Venituri totale | 5.966 lei | 24.073 lei | 49.448 lei | 27.409 lei | 37.236 lei | 26.693 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 11.632 lei | 27.776 lei | 42.873 lei | 26.904 lei | 32.761 lei | 25.299 lei | 1.621 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 5.953 lei | 0 lei | 3.371 lei | 641 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 5.666 lei | 3.703 lei | 0 lei | 317 lei | 0 lei | 0 lei | 1.621 lei |
| Rezultat net | -5.666 lei | -3.703 lei | 5.953 lei | -317 lei | 3.371 lei | 641 lei | -1.621 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 31.862 lei | 36.513 lei | 39.827 lei | 36.412 lei | 38.923 lei | 32.828 lei | 3.938 lei |
| Datorii | 35.352 lei | 34.337 lei | 33.948 lei | 36.487 lei | 36.331 lei | 33.608 lei | 5.359 lei |
| Capitaluri proprii | -3.490 lei | 2.176 lei | 5.879 lei | -75 lei | 2.592 lei | -780 lei | -1.421 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GISAR STORE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GISAR STORE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GISAR STORE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (Petre Ispirescu, nr. 107, SUBSOL 1, LOTUL 3, CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|40|4916|2019, din 10.04.2019.
Ce cifră de afaceri a avut GISAR STORE S.R.L. în 2025?
6.207 lei, cu 73% sub 2024 (22.777 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.666 lei.
De unde vin datele despre GISAR STORE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.