NEL & MAD SPEEDTRANS S.R.L.
NEL & MAD SPEEDTRANS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Voinești, Comuna Lerești, Argeș, CUI 40930371. Cifră de afaceri 2025: 100.890 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40930371
- Denumire
- NEL & MAD SPEEDTRANS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1082|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.04.2019
- Sediu
- RĂCENI, nr. 303, Sat Voinești, Comuna Lerești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (15)
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 100.890 lei (+12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 47,1 mii lei · 2025 100,9 mii lei · maxim 2020 133,6 mii lei · minim 2019 47,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 1,3 mii lei · 2025 17,1 mii lei · maxim 2020 37,7 mii lei · minim 2019 1,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 100.890 lei | 90.209 lei | 85.567 lei | 119.305 lei | 96.790 lei | 133.563 lei | 47.125 lei |
| Venituri totale | 100.890 lei | 90.209 lei | 85.567 lei | 124.305 lei | 99.790 lei | 143.242 lei | 47.125 lei |
| Cheltuieli totale | 80.552 lei | 73.587 lei | 74.525 lei | 89.683 lei | 87.434 lei | 101.570 lei | 44.373 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 17.084 lei | 13.963 lei | 9.275 lei | 30.892 lei | 9.363 lei | 37.745 lei | 1.338 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 17.084 lei | 13.963 lei | 9.275 lei | 30.892 lei | 9.363 lei | 37.745 lei | 1.338 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 48.052 lei | 40.661 lei | 82.050 lei | 72.760 lei | 51.477 lei | 43.037 lei | 33.653 lei |
| Datorii | 1.539 lei | 1.232 lei | 2.237 lei | 2.222 lei | 2.831 lei | 3.754 lei | 32.115 lei |
| Capitaluri proprii | 46.513 lei | 39.429 lei | 79.813 lei | 70.538 lei | 48.646 lei | 39.283 lei | 1.538 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEL & MAD SPEEDTRANS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NEL & MAD SPEEDTRANS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NEL & MAD SPEEDTRANS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Voinești, Comuna Lerești, județul Argeș (RĂCENI, nr. 303); numărul de înmatriculare e J|03|1082|2019, din 05.04.2019.
Ce cifră de afaceri a avut NEL & MAD SPEEDTRANS S.R.L. în 2025?
100.890 lei, cu 12% peste 2024 (90.209 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 17.084 lei.
De unde vin datele despre NEL & MAD SPEEDTRANS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.