SAMOCAR SABLARE S.R.L.

SAMOCAR SABLARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sândominic, Comuna Sândominic, Harghita, CUI 40918343. Cifră de afaceri 2025: 143.891 lei, 1 salariați. Date

Registru

CUI
40918343
Denumire
SAMOCAR SABLARE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|19|315|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.04.2019
Sediu
SÎNDOMINIC, nr. 1507, Sat Sândominic, Comuna Sândominic, Harghita
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
  • 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
  • 2552 Tratamente termice ale metalelor · rev. 3
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
  • 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal · rev. 3
Arată toate (42)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
  • 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a. · rev. 3
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 143.891 lei (+6% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 68,1 mii lei · 2025 143,9 mii lei · maxim 2022 280,4 mii lei · minim 2019 68,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 31,5 mii lei · 2025 1,4 mii lei · maxim 2019 31,5 mii lei · minim 2020 −96,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 1 · maxim 2020 3 · minim 2023 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă143.891 lei136.100 lei150.663 lei280.381 leifără bilanț88.220 lei68.096 lei
Venituri totale156.083 lei142.290 lei156.989 lei286.535 leifără bilanț88.220 lei99.046 lei
Cheltuieli totale153.224 lei139.455 lei219.123 lei271.669 leifără bilanț183.662 lei66.835 lei
Rezultat
Profit net1.404 lei1.473 lei0 lei12.057 leifără bilanț0 lei31.530 lei
Pierdere netă0 lei0 lei63.646 lei0 leifără bilanț96.325 lei0 lei
Rezultat net1.404 lei1.473 lei-63.646 lei12.057 leifără bilanț-96.325 lei31.530 lei
Bilanț
Active totale92.237 lei101.176 lei112.474 lei175.521 leifără bilanț215.542 lei118.944 lei
Datorii335.230 lei339.382 lei345.963 lei339.174 leifără bilanț280.137 lei87.214 lei
Capitaluri proprii-249.699 lei-251.102 lei-252.575 lei-188.929 leifără bilanț-95.545 lei31.730 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1112fără bilanț32

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SAMOCAR SABLARE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, SAMOCAR SABLARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SAMOCAR SABLARE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sândominic, Comuna Sândominic, județul Harghita (SÎNDOMINIC, nr. 1507); numărul de înmatriculare e J|19|315|2019, din 04.04.2019.

Ce cifră de afaceri a avut SAMOCAR SABLARE S.R.L. în 2025?

143.891 lei, cu 6% peste 2024 (136.100 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.404 lei.

Câți salariați are SAMOCAR SABLARE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SAMOCAR SABLARE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.