STEEL ROOF SNZ S.R.L.

STEEL ROOF SNZ S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Aștileu, Comuna Aștileu, Bihor, CUI 40917704. Cifră de afaceri 2025: 13.581.704 lei, 12 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
40917704
Denumire
STEEL ROOF SNZ S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|05|1133|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.04.2019
Sediu
AȘTILEU, nr. 285C, Sat Aștileu, Comuna Aștileu, Bihor
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (28)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 13.581.704 lei (+72% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 141,6 mii lei · 2025 13,6 mil. lei · maxim 2025 13,6 mil. lei · minim 2019 141,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 2 mii lei · 2025 563 mii lei · maxim 2025 563 mii lei · minim 2022 −51,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 12 · maxim 2025 12 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă13.581.704 lei7.890.575 lei5.196.349 lei2.244.434 lei1.881.645 lei1.671.881 lei141.616 lei
Venituri totale13.581.764 lei7.891.168 lei5.206.885 lei2.253.971 lei1.884.016 lei1.705.534 lei141.616 lei
Cheltuieli totale12.926.292 lei7.694.438 lei4.774.590 lei2.287.511 lei1.903.903 lei1.732.216 lei135.821 lei
Rezultat
Profit net562.973 lei167.430 lei365.729 lei0 lei0 lei0 lei2.023 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei51.906 lei35.006 lei40.434 lei0 lei
Rezultat net562.973 lei167.430 lei365.729 lei-51.906 lei-35.006 lei-40.434 lei2.023 lei
Bilanț
Active totale5.314.875 lei4.466.527 lei3.685.379 lei2.037.284 lei839.191 lei705.046 lei199.162 lei
Datorii4.266.005 lei3.898.045 lei3.363.884 lei1.920.015 lei808.152 lei706.745 lei182.939 lei
Capitaluri proprii1.048.870 lei443.343 lei275.912 lei-89.817 lei-72.917 lei-37.911 lei2.523 lei
Oameni
Număr mediu de salariați12631222

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STEEL ROOF SNZ S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, STEEL ROOF SNZ S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul STEEL ROOF SNZ S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Aștileu, Comuna Aștileu, județul Bihor (AȘTILEU, nr. 285C); numărul de înmatriculare e J|05|1133|2019, din 04.04.2019.

Ce cifră de afaceri a avut STEEL ROOF SNZ S.R.L. în 2025?

13.581.704 lei, cu 72% peste 2024 (7.890.575 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 562.973 lei.

Câți salariați are STEEL ROOF SNZ S.R.L.?

12 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre STEEL ROOF SNZ S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.