PNM CABPREST S.R.L.
PNM CABPREST S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 40886969. Cifră de afaceri 2025: 47.409 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40886969
- Denumire
- PNM CABPREST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1423|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.04.2019
- Sediu
- CORNELIU COPOSU, nr. 141, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 47.409 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 14,2 mii lei · 2025 47,4 mii lei · maxim 2024 55,3 mii lei · minim 2019 14,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −35,2 mii lei · 2025 −10,3 mii lei · maxim 2024 705 lei · minim 2021 −52,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 47.409 lei | 55.273 lei | 36.529 lei | 43.920 lei | 41.898 lei | 39.573 lei | 14.236 lei |
| Venituri totale | 47.466 lei | 55.273 lei | 40.031 lei | 43.920 lei | 41.898 lei | 47.265 lei | 16.336 lei |
| Cheltuieli totale | 57.243 lei | 54.017 lei | 45.400 lei | 70.232 lei | 94.636 lei | 97.004 lei | 51.417 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 705 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 10.251 lei | 0 lei | 5.575 lei | 26.382 lei | 52.738 lei | 50.068 lei | 35.244 lei |
| Rezultat net | -10.251 lei | 705 lei | -5.575 lei | -26.382 lei | -52.738 lei | -50.068 lei | -35.244 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 3.936 lei | 6.800 lei | 2.628 lei | 5.049 lei | 31.065 lei | 99.831 lei | 161.649 lei |
| Datorii | 183.289 lei | 175.902 lei | 172.435 lei | 169.281 lei | 168.915 lei | 184.943 lei | 196.693 lei |
| Capitaluri proprii | -179.353 lei | -169.102 lei | -169.807 lei | -164.232 lei | -137.850 lei | -85.112 lei | -35.044 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PNM CABPREST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PNM CABPREST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PNM CABPREST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (CORNELIU COPOSU, nr. 141); numărul de înmatriculare e J|12|1423|2019, din 01.04.2019.
Ce cifră de afaceri a avut PNM CABPREST S.R.L. în 2025?
47.409 lei, cu 14% sub 2024 (55.273 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.251 lei.
Câți salariați are PNM CABPREST S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PNM CABPREST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.