SEBCAR TOP INVEST SRL — dosare în instanță
Numele SEBCAR TOP INVEST SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 02 iunie 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 40879651)
- CUI
- 40879651
- Denumire
- SEBCAR TOP INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|996|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2019
- Sediu
- Traian, nr. 41A, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 153.232 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 40,7 mii lei · 2025 153,2 mii lei · maxim 2024 155,5 mii lei · minim 2019 40,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 8,7 mii lei · 2025 31,7 mii lei · maxim 2025 31,7 mii lei · minim 2023 −42,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 2 · maxim 2024 3 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 153.232 lei | 155.507 lei | 71.640 lei | 65.924 lei | 53.736 lei | 47.811 lei | 40.704 lei |
| Venituri totale | 166.732 lei | 169.007 lei | 71.640 lei | 65.924 lei | 53.736 lei | 47.811 lei | 40.704 lei |
| Cheltuieli totale | 133.533 lei | 154.464 lei | 113.372 lei | 56.192 lei | 49.200 lei | 43.727 lei | 31.614 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 31.743 lei | 12.988 lei | 0 lei | 8.506 lei | 3.703 lei | 3.194 lei | 8.683 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 42.448 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 31.743 lei | 12.988 lei | -42.448 lei | 8.506 lei | 3.703 lei | 3.194 lei | 8.683 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 35.393 lei | 18.935 lei | 7.260 lei | 27.548 lei | 18.956 lei | 15.319 lei | 12.456 lei |
| Datorii | 8.824 lei | 24.109 lei | 25.422 lei | 3.262 lei | 3.177 lei | 3.243 lei | 3.573 lei |
| Capitaluri proprii | 26.569 lei | -5.174 lei | -18.162 lei | 24.286 lei | 15.779 lei | 12.076 lei | 8.883 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 4760/205/2026 | Judecătoria Câmpulung | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare SEBCAR TOP INVEST SRL?
SEBCAR TOP INVEST SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des SEBCAR TOP INVEST SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.