NIȚUDENI MARKET S.R.L.
NIȚUDENI MARKET S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Lespezii, Comuna Cerașu, Prahova, CUI 40863930. Cifră de afaceri 2025: 951.260 lei, 8 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 40863930
- Denumire
- NIȚUDENI MARKET S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1377|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.03.2019
- Sediu
- VALEA LESPEZII, nr. 132, Sat Valea Lespezii, Comuna Cerașu, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
Arată toate (19)
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 951.260 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 434,7 mii lei · 2025 951,3 mii lei · maxim 2024 1 mil. lei · minim 2019 434,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 2,3 mii lei · 2025 −13,6 mii lei · maxim 2019 2,3 mii lei · minim 2022 −67,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 6 · 2025 8 · maxim 2025 8 · minim 2019 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 951.260 lei | 1.048.292 lei | 952.341 lei | 589.360 lei | 650.091 lei | 474.269 lei | 434.659 lei |
| Venituri totale | 951.261 lei | 1.048.571 lei | 952.341 lei | 589.360 lei | 650.091 lei | 474.523 lei | 434.659 lei |
| Cheltuieli totale | 937.165 lei | 1.050.972 lei | 960.946 lei | 650.619 lei | 671.265 lei | 484.202 lei | 428.031 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.282 lei |
| Pierdere netă | 13.648 lei | 28.864 lei | 18.128 lei | 67.152 lei | 27.674 lei | 12.419 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -13.648 lei | -28.864 lei | -18.128 lei | -67.152 lei | -27.674 lei | -12.419 lei | 2.282 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 244.331 lei | 275.754 lei | 111.072 lei | 93.788 lei | 91.415 lei | 65.978 lei | 73.101 lei |
| Datorii | 409.734 lei | 427.510 lei | 233.963 lei | 198.551 lei | 129.026 lei | 75.915 lei | 70.619 lei |
| Capitaluri proprii | -165.403 lei | -151.756 lei | -122.891 lei | -104.763 lei | -37.611 lei | -9.937 lei | 2.482 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 6 | — | 6 | 6 | 6 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NIȚUDENI MARKET S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NIȚUDENI MARKET S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NIȚUDENI MARKET S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Lespezii, Comuna Cerașu, județul Prahova (VALEA LESPEZII, nr. 132); numărul de înmatriculare e J|29|1377|2019, din 28.03.2019.
Ce cifră de afaceri a avut NIȚUDENI MARKET S.R.L. în 2025?
951.260 lei, cu 9% sub 2024 (1.048.292 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.648 lei.
Câți salariați are NIȚUDENI MARKET S.R.L.?
8 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NIȚUDENI MARKET S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.