LEAN INTSYS S.R.L.
LEAN INTSYS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 40859263. Cifră de afaceri 2025: 60.286 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40859263
- Denumire
- LEAN INTSYS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|666|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.03.2019
- Sediu
- TRENULUI, nr. 19, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 60.286 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 224,8 mii lei · 2025 60,3 mii lei · maxim 2019 224,8 mii lei · minim 2021 45 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 164,8 mii lei · 2025 32,3 mii lei · maxim 2019 164,8 mii lei · minim 2024 −44,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2020 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 60.286 lei | — | — | 221.111 lei | 44.980 lei | 207.532 lei | 224.793 lei |
| Venituri totale | 95.424 lei | 10 lei | 219 lei | 225.268 lei | 46.419 lei | 246.448 lei | 281.833 lei |
| Cheltuieli totale | 56.922 lei | 44.547 lei | 35.078 lei | 62.036 lei | 69.895 lei | 117.945 lei | 112.583 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 32.342 lei | 0 lei | 0 lei | 159.623 lei | 0 lei | 126.225 lei | 164.829 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 44.537 lei | 34.859 lei | 0 lei | 24.646 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 32.342 lei | -44.537 lei | -34.859 lei | 159.623 lei | -24.646 lei | 126.225 lei | 164.829 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 29.286 lei | 7.127 lei | 44.314 lei | 181.303 lei | 73.891 lei | 134.423 lei | 179.345 lei |
| Datorii | 76.100 lei | 86.283 lei | 78.933 lei | 46.086 lei | 98.297 lei | 7.958 lei | 14.316 lei |
| Capitaluri proprii | -46.814 lei | -79.156 lei | -34.619 lei | 135.217 lei | -24.406 lei | 126.465 lei | 165.029 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LEAN INTSYS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LEAN INTSYS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LEAN INTSYS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (TRENULUI, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|02|666|2019, din 27.03.2019.
Ce cifră de afaceri a avut LEAN INTSYS S.R.L. în 2025?
60.286 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 32.342 lei.
Câți salariați are LEAN INTSYS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LEAN INTSYS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.