NMA S.R.L.

NMA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 40829912. Cifră de afaceri 2023: 46.800 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
40829912
Denumire
NMA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|09|304|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.03.2019
Sediu
UNIRII, nr. 154, Municipiul Brăila, Brăila
Activități autorizate (CAEN)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2023 · 4 bilanțuri

Financiar · 2019–2023 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 46.800 lei (+253% față de 2022).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 26,5 mii lei · 2023 46,8 mii lei · maxim 2023 46,8 mii lei · minim 2022 13,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 21,9 mii lei · 2023 40,2 mii lei · maxim 2023 40,2 mii lei · minim 2022 12,9 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă46.800 lei13.260 lei21.000 leifără bilanț26.465 lei
Venituri totale46.800 lei13.260 lei21.000 leifără bilanț26.465 lei
Cheltuieli totale261 lei—400 leifără bilanț3.813 lei
Rezultat
Profit net40.174 lei12.882 lei19.983 leifără bilanț21.858 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei
Rezultat net40.174 lei12.882 lei19.983 leifără bilanț21.858 lei
Bilanț
Active totale101.885 lei58.027 lei44.767 leifără bilanț22.492 lei
Datorii5.223 lei1.539 lei1.161 leifără bilanț434 lei
Capitaluri proprii96.662 lei56.488 lei43.606 leifără bilanț22.058 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———fără bilanț—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NMA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, NMA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul NMA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (UNIRII, nr. 154); numărul de înmatriculare e J|09|304|2019, din 22.03.2019.

Ce cifră de afaceri a avut NMA S.R.L. în 2023?

46.800 lei, cu 253% peste 2022 (13.260 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 40.174 lei.

De unde vin datele despre NMA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.