NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L.

NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Nadăș, Comuna Tauț, Arad, CUI 40818255. Cifră de afaceri 2025: 443.918 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
40818255
Denumire
NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|02|619|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.03.2019
Sediu
NADĂȘ, nr. 280, Sat Nadăș, Comuna Tauț, Arad
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
  • 0147 Creșterea păsărilor · rev. 3
  • 0148 Creșterea altor animale · rev. 3
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 3
Arată toate (23)
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
  • 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 443.918 lei (+49% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 153,5 mii lei · 2025 443,9 mii lei · maxim 2025 443,9 mii lei · minim 2020 145,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 78,6 mii lei · 2025 28,3 mii lei · maxim 2021 122,6 mii lei · minim 2024 18,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 3 · maxim 2024 3 · minim 2019 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă443.918 lei297.899 lei256.159 lei254.754 lei265.490 lei145.690 lei153.488 lei
Venituri totale428.901 lei283.352 lei305.518 lei261.487 lei274.526 lei148.746 lei156.713 lei
Cheltuieli totale392.244 lei262.434 lei218.407 lei148.213 lei149.379 lei128.660 lei76.626 lei
Rezultat
Profit net28.345 lei18.385 lei84.939 lei110.850 lei122.588 lei18.747 lei78.552 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net28.345 lei18.385 lei84.939 lei110.850 lei122.588 lei18.747 lei78.552 lei
Bilanț
Active totale188.510 lei158.350 lei184.704 lei146.564 lei158.843 lei77.903 lei84.978 lei
Datorii53.903 lei52.088 lei96.827 lei33.626 lei16.755 lei58.404 lei6.226 lei
Capitaluri proprii134.607 lei106.262 lei87.877 lei112.938 lei142.088 lei19.499 lei78.752 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3322221

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Nadăș, Comuna Tauț, județul Arad (NADĂȘ, nr. 280); numărul de înmatriculare e J|02|619|2019, din 20.03.2019.

Ce cifră de afaceri a avut NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L. în 2025?

443.918 lei, cu 49% peste 2024 (297.899 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 28.345 lei.

Câți salariați are NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NĂDĂȘANU PCA 2019 S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.