MURETRAVBAT S.R.L.
MURETRAVBAT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 40817624. Cifră de afaceri 2025: 893.048 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40817624
- Denumire
- MURETRAVBAT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|846|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.03.2019
- Sediu
- GHIOCEILOR, nr. 1, ap. 11, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (14)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 893.048 lei (+41% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 95,4 mii lei · 2025 893 mii lei · maxim 2025 893 mii lei · minim 2019 95,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 13,2 mii lei · 2025 88,4 mii lei · maxim 2022 129,4 mii lei · minim 2024 −26,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 5 · maxim 2021 7 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 893.048 lei | 633.698 lei | 521.023 lei | 652.627 lei | 751.281 lei | 430.484 lei | 95.413 lei |
| Venituri totale | 893.389 lei | 633.767 lei | 521.100 lei | 663.292 lei | 751.800 lei | 451.211 lei | 95.427 lei |
| Cheltuieli totale | 782.877 lei | 647.705 lei | 492.893 lei | 528.294 lei | 628.140 lei | 418.898 lei | 81.244 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 88.365 lei | 0 lei | 23.778 lei | 129.388 lei | 116.147 lei | 28.244 lei | 13.229 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 26.648 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 88.365 lei | -26.648 lei | 23.778 lei | 129.388 lei | 116.147 lei | 28.244 lei | 13.229 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 235.938 lei | 88.668 lei | 334.370 lei | 324.582 lei | 182.942 lei | 66.541 lei | 28.325 lei |
| Datorii | 79.235 lei | 20.330 lei | 23.384 lei | 37.374 lei | 25.122 lei | 24.868 lei | 14.896 lei |
| Capitaluri proprii | 156.703 lei | 68.338 lei | 310.986 lei | 287.208 lei | 157.820 lei | 41.673 lei | 13.429 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 4 | 5 | 7 | 6 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MURETRAVBAT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MURETRAVBAT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MURETRAVBAT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (GHIOCEILOR, nr. 1, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|24|846|2019, din 20.03.2019.
Ce cifră de afaceri a avut MURETRAVBAT S.R.L. în 2025?
893.048 lei, cu 41% peste 2024 (633.698 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 88.365 lei.
Câți salariați are MURETRAVBAT S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MURETRAVBAT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.