ANDMIT-MARYDAV S.R.L.

ANDMIT-MARYDAV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șcheia, Comuna Șcheia, Suceava, CUI 40808758. Cifră de afaceri 2025: 1.326.613 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF

Registru

CUI
40808758
Denumire
ANDMIT-MARYDAV S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|738|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.03.2019
Sediu
Bârnova, nr. 35, Sat Șcheia, Comuna Șcheia, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei · rev. 3
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice · rev. 3
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
Arată toate (41)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.326.613 lei (+228% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 298,4 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2021 196,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 11,7 mii lei · 2025 521,1 mii lei · maxim 2025 521,1 mii lei · minim 2019 11,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 19 · 2025 3 · maxim 2020 22 · minim 2024 2.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă1.326.613 lei405.044 lei591.509 lei683.926 lei196.381 lei610.192 lei298.442 lei
Venituri totale1.478.880 lei405.044 lei591.512 lei684.153 lei582.005 lei914.053 lei760.000 lei
Cheltuieli totale914.627 lei279.201 lei237.036 lei464.339 lei562.191 lei872.491 lei745.643 lei
Rezultat
Profit net521.058 lei115.866 lei348.679 lei213.997 lei17.999 lei36.619 lei11.739 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net521.058 lei115.866 lei348.679 lei213.997 lei17.999 lei36.619 lei11.739 lei
Bilanț
Active totale900.025 lei408.153 lei470.847 lei395.606 lei376.938 lei169.660 lei261.291 lei
Datorii378.727 lei275.845 lei121.928 lei78.245 lei285.381 lei97.102 lei249.352 lei
Capitaluri proprii521.298 lei116.106 lei348.919 lei280.554 lei66.557 lei48.558 lei11.939 lei
Oameni
Număr mediu de salariați32310132219

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ANDMIT-MARYDAV S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ANDMIT-MARYDAV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ANDMIT-MARYDAV S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șcheia, Comuna Șcheia, județul Suceava (Bârnova, nr. 35); numărul de înmatriculare e J|33|738|2019, din 19.03.2019.

Ce cifră de afaceri a avut ANDMIT-MARYDAV S.R.L. în 2025?

1.326.613 lei, cu 228% peste 2024 (405.044 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 521.058 lei.

Câți salariați are ANDMIT-MARYDAV S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ANDMIT-MARYDAV S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.