EVE ALICE MUREȘ S.R.L.
EVE ALICE MUREȘ S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș, Mureș, CUI 40801865. Cifră de afaceri 2025: 2.000.689 lei, 14 sa
Registru
- CUI
- 40801865
- Denumire
- EVE ALICE MUREȘ S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|730|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.03.2019
- Sediu
- TEILOR, nr. 10, Sat Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Arată toate (17)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.000.689 lei (-4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 249,6 mii lei · 2025 2 mil. lei · maxim 2024 2,1 mil. lei · minim 2019 249,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 99,2 mii lei · 2025 76,6 mii lei · maxim 2021 328,3 mii lei · minim 2022 8,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 14 · maxim 2024 14 · minim 2019 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.000.689 lei | 2.084.505 lei | 1.535.254 lei | 1.166.636 lei | 856.601 lei | 687.712 lei | 249.626 lei |
| Venituri totale | 2.000.689 lei | 2.086.781 lei | 1.555.644 lei | 1.174.203 lei | 857.169 lei | 687.715 lei | 250.066 lei |
| Cheltuieli totale | 1.891.636 lei | 2.006.319 lei | 1.513.890 lei | 1.155.090 lei | 520.347 lei | 384.823 lei | 148.348 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 76.604 lei | 23.167 lei | 26.969 lei | 8.079 lei | 328.256 lei | 296.891 lei | 99.222 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 76.604 lei | 23.167 lei | 26.969 lei | 8.079 lei | 328.256 lei | 296.891 lei | 99.222 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 853.796 lei | 919.852 lei | 983.680 lei | 734.594 lei | 1.002.857 lei | 532.939 lei | 177.366 lei |
| Datorii | 209.443 lei | 336.768 lei | 423.762 lei | 201.646 lei | 277.988 lei | 136.326 lei | 77.644 lei |
| Capitaluri proprii | 644.353 lei | 583.084 lei | 559.918 lei | 532.948 lei | 724.869 lei | 396.613 lei | 99.722 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 14 | 14 | 12 | 9 | 5 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EVE ALICE MUREȘ S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EVE ALICE MUREȘ S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EVE ALICE MUREȘ S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș, județul Mureș (TEILOR, nr. 10); numărul de înmatriculare e J|26|730|2019, din 18.03.2019.
Ce cifră de afaceri a avut EVE ALICE MUREȘ S.R.L. în 2025?
2.000.689 lei, cu 4% sub 2024 (2.084.505 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 76.604 lei.
Câți salariați are EVE ALICE MUREȘ S.R.L.?
14 salariați în medie în 2025 (14 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EVE ALICE MUREȘ S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.