ANPET BUILDING S.R.L.
ANPET BUILDING S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 40801571. Cifră de afaceri 2020: 1.201.460 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40801571
- Denumire
- ANPET BUILDING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1237|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.03.2019
- Sediu
- LĂMÂIULUI, nr. 4, camera nr. 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
Arată toate (16)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2019–2020 · 2 bilanțuri
Financiar · 2019–2020 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 1.201.460 lei (+713% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 147,7 mii lei · 2020 1,2 mil. lei · maxim 2020 1,2 mil. lei · minim 2019 147,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 94,3 mii lei · 2020 922,8 mii lei · maxim 2020 922,8 mii lei · minim 2019 94,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 1.201.460 lei | 147.720 lei |
| Venituri totale | 1.220.396 lei | 147.720 lei |
| Cheltuieli totale | 264.155 lei | 48.995 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 922.827 lei | 94.293 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 922.827 lei | 94.293 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 1.213.812 lei | 98.925 lei |
| Datorii | 196.492 lei | 4.432 lei |
| Capitaluri proprii | 1.017.320 lei | 94.493 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANPET BUILDING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ANPET BUILDING S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul ANPET BUILDING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (LĂMÂIULUI, nr. 4, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|23|1237|2019, din 18.03.2019.
Ce cifră de afaceri a avut ANPET BUILDING S.R.L. în 2020?
1.201.460 lei, cu 713% peste 2019 (147.720 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 922.827 lei.
De unde vin datele despre ANPET BUILDING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.