STAY SECURE CONSULTING S.R.L.

STAY SECURE CONSULTING S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Chitila, Ilfov, CUI 40780100. Cifră de afaceri 2023: 9.400 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
40780100
Denumire
STAY SECURE CONSULTING S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|1164|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.03.2019
Sediu
BANATULUI, nr. 14, bl. 34, et. 2, ap. 330, Camera 1, Oraș Chitila, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Arată toate (7)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2023 · 5 bilanțuri

Financiar · 2019–2023 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 9.400 lei (+0% față de 2022).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 37,6 mii lei · 2023 9,4 mii lei · maxim 2019 37,6 mii lei · minim 2021 9,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 28,4 mii lei · 2023 6,8 mii lei · maxim 2020 34,6 mii lei · minim 2023 6,8 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă9.400 lei9.400 lei9.400 lei37.600 lei37.600 lei
Venituri totale9.400 lei9.400 lei9.400 lei37.600 lei37.600 lei
Cheltuieli totale1.404 lei866 lei453 lei1.918 lei8.073 lei
Rezultat
Profit net6.781 lei8.266 lei8.699 lei34.638 lei28.399 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net6.781 lei8.266 lei8.699 lei34.638 lei28.399 lei
Bilanț
Active totale9.411 lei12.961 lei15.201 lei35.624 lei29.022 lei
Datorii666 lei127 lei107 lei282 lei423 lei
Capitaluri proprii8.745 lei12.834 lei15.094 lei35.342 lei28.599 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STAY SECURE CONSULTING S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, STAY SECURE CONSULTING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul STAY SECURE CONSULTING S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Chitila, județul Ilfov (BANATULUI, nr. 14, bl. 34, et. 2, ap. 330, Camera 1); numărul de înmatriculare e J|23|1164|2019, din 13.03.2019.

Ce cifră de afaceri a avut STAY SECURE CONSULTING S.R.L. în 2023?

9.400 lei, cu 0% peste 2022 (9.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.781 lei.

De unde vin datele despre STAY SECURE CONSULTING S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.