RABADAU TRANS S.R.L.
RABADAU TRANS S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Nehoiu, Oraș Nehoiu, Buzău, CUI 40733825. Cifră de afaceri 2025: 410.590 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 40733825
- Denumire
- RABADAU TRANS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|434|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.03.2019
- Sediu
- MIRCEA ELIADE, nr. 66, Loc. Nehoiu, Oraș Nehoiu, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 410.590 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 119,1 mii lei · 2025 410,6 mii lei · maxim 2025 410,6 mii lei · minim 2019 119,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 11,7 mii lei · 2025 −11,5 mii lei · maxim 2023 35,5 mii lei · minim 2021 −35,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 410.590 lei | 404.847 lei | 371.762 lei | 289.456 lei | 251.520 lei | 241.202 lei | 119.061 lei |
| Venituri totale | 410.590 lei | 404.847 lei | 371.762 lei | 289.456 lei | 251.520 lei | 241.684 lei | 119.061 lei |
| Cheltuieli totale | 413.886 lei | 391.548 lei | 332.582 lei | 306.140 lei | 284.687 lei | 201.654 lei | 103.807 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 5.582 lei | 35.462 lei | 0 lei | 0 lei | 32.779 lei | 11.682 lei |
| Pierdere netă | 11.526 lei | 0 lei | 0 lei | 25.368 lei | 35.682 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -11.526 lei | 5.582 lei | 35.462 lei | -25.368 lei | -35.682 lei | 32.779 lei | 11.682 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 86.884 lei | 75.668 lei | 68.991 lei | 28.473 lei | 22.043 lei | 46.751 lei | 21.788 lei |
| Datorii | 68.689 lei | 51.413 lei | 50.319 lei | 45.262 lei | 13.464 lei | 2.090 lei | 9.906 lei |
| Capitaluri proprii | 18.195 lei | 24.255 lei | 18.672 lei | -16.789 lei | 8.579 lei | 44.661 lei | 11.882 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RABADAU TRANS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RABADAU TRANS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RABADAU TRANS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Nehoiu, Oraș Nehoiu, județul Buzău (MIRCEA ELIADE, nr. 66); numărul de înmatriculare e J|10|434|2019, din 05.03.2019.
Ce cifră de afaceri a avut RABADAU TRANS S.R.L. în 2025?
410.590 lei, cu 1% peste 2024 (404.847 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 11.526 lei.
Câți salariați are RABADAU TRANS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RABADAU TRANS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.