CAMITANLION COM S.R.L.

CAMITANLION COM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sura, Comuna Slivilești, Gorj, CUI 40732978. Cifră de afaceri 2024: 235.555 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
40732978
Denumire
CAMITANLION COM S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|18|395|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.03.2019
Sediu
Principală, nr. 83, camera nr. 1, Sat Sura, Comuna Slivilești, Gorj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (12)
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri

Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 235.555 lei (-18% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 135,2 mii lei · 2024 235,6 mii lei · maxim 2021 297,6 mii lei · minim 2019 135,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 3,7 mii lei · 2024 −8,2 mii lei · maxim 2021 31,3 mii lei · minim 2024 −8,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2024 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.

Indicator202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă235.555 lei285.961 lei279.554 lei297.613 lei235.273 lei135.187 lei
Venituri totale236.122 lei297.920 lei286.629 lei325.369 lei253.207 lei137.053 lei
Cheltuieli totale242.683 lei291.958 lei282.345 lei291.310 lei234.739 lei131.963 lei
Rezultat
Profit net—2.982 lei1.417 lei31.277 lei16.977 lei3.733 lei
Pierdere netă8.173 lei—————
Rezultat net-8.173 lei2.982 lei1.417 lei31.277 lei16.977 lei3.733 lei
Bilanț
Active totale594.369 lei439.296 lei272.084 lei120.214 lei79.844 lei52.525 lei
Datorii545.956 lei382.710 lei218.480 lei68.027 lei58.934 lei48.592 lei
Capitaluri proprii48.413 lei56.586 lei53.604 lei52.187 lei20.910 lei3.933 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CAMITANLION COM S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CAMITANLION COM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CAMITANLION COM S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sura, Comuna Slivilești, județul Gorj (Principală, nr. 83, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|18|395|2019, din 05.03.2019.

Ce cifră de afaceri a avut CAMITANLION COM S.R.L. în 2024?

235.555 lei, cu 18% sub 2023 (285.961 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.173 lei.

Câți salariați are CAMITANLION COM S.R.L.?

1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CAMITANLION COM S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.