SD MANDON INVEST S.R.L.
SD MANDON INVEST S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Moinești, Bacău, CUI 40728144. Cifră de afaceri 2025: 195.677 lei, 1 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 40728144
- Denumire
- SD MANDON INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|572|2019
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 04.03.2019
- Sediu
- G-RAL EREMIA GRIGORESCU, bl. C2, ap. 16, Municipiul Moinești, Bacău
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 195.677 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 196 mii lei · 2025 195,7 mii lei · maxim 2020 212,2 mii lei · minim 2023 106,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 180 mii lei · 2025 109,9 mii lei · maxim 2020 194,5 mii lei · minim 2023 54,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 195.677 lei | 180.360 lei | 106.335 lei | 198.312 lei | 164.000 lei | 212.159 lei | 196.000 lei |
| Venituri totale | 195.971 lei | 180.431 lei | 106.532 lei | 199.997 lei | 169.054 lei | 216.704 lei | 196.298 lei |
| Cheltuieli totale | 84.201 lei | 53.484 lei | 51.142 lei | 21.038 lei | 19.527 lei | 16.270 lei | 10.398 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 109.851 lei | 125.341 lei | 54.326 lei | 173.978 lei | 145.096 lei | 194.493 lei | 180.019 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 109.851 lei | 125.341 lei | 54.326 lei | 173.978 lei | 145.096 lei | 194.493 lei | 180.019 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 176.259 lei | 325.055 lei | 244.131 lei | 245.867 lei | 382.009 lei | 297.722 lei | 181.671 lei |
| Datorii | 88.489 lei | 4.102 lei | 8.519 lei | 2.081 lei | 2.201 lei | 1.010 lei | 1.452 lei |
| Capitaluri proprii | 87.770 lei | 320.953 lei | 235.612 lei | 243.786 lei | 379.808 lei | 296.712 lei | 180.219 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SD MANDON INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SD MANDON INVEST S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul SD MANDON INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Moinești, județul Bacău (G-RAL EREMIA GRIGORESCU, bl. C2, ap. 16); numărul de înmatriculare e J|04|572|2019, din 04.03.2019.
Ce cifră de afaceri a avut SD MANDON INVEST S.R.L. în 2025?
195.677 lei, cu 8% peste 2024 (180.360 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 109.851 lei.
Câți salariați are SD MANDON INVEST S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SD MANDON INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.