BRAȚ DE FIER S.R.L.
BRAȚ DE FIER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 40712482. Cifră de afaceri 2025: 246.585 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40712482
- Denumire
- BRAȚ DE FIER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1025|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.02.2019
- Sediu
- Nicolina, nr. 139M, parter, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 246.585 lei (+77% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 290,4 mii lei · 2025 246,6 mii lei · maxim 2023 299,1 mii lei · minim 2024 139,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 170,2 mii lei · 2025 16 mii lei · maxim 2019 170,2 mii lei · minim 2023 −25 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 3 · 2025 5 · maxim 2021 7 · minim 2019 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 246.585 lei | 139.457 lei | 299.082 lei | 258.823 lei | 271.750 lei | 280.705 lei | 290.375 lei |
| Venituri totale | 255.996 lei | 140.044 lei | 299.082 lei | 258.823 lei | 271.750 lei | 317.200 lei | 290.375 lei |
| Cheltuieli totale | 239.310 lei | 130.224 lei | 324.043 lei | 219.505 lei | 250.888 lei | 211.508 lei | 117.258 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 16.003 lei | 9.820 lei | 0 lei | 37.118 lei | 18.198 lei | 102.885 lei | 170.214 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 24.961 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 16.003 lei | 9.820 lei | -24.961 lei | 37.118 lei | 18.198 lei | 102.885 lei | 170.214 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 79.528 lei | 64.043 lei | 443.569 lei | 322.325 lei | 263.567 lei | 136.136 lei | 228.081 lei |
| Datorii | 22.742 lei | 22.668 lei | 412.014 lei | 265.809 lei | 244.169 lei | 32.037 lei | 56.867 lei |
| Capitaluri proprii | 56.786 lei | 41.375 lei | 31.555 lei | 56.516 lei | 19.398 lei | 104.099 lei | 171.214 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 3 | 6 | 6 | 7 | 5 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BRAȚ DE FIER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BRAȚ DE FIER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BRAȚ DE FIER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Nicolina, nr. 139M, parter, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|1025|2019, din 28.02.2019.
Ce cifră de afaceri a avut BRAȚ DE FIER S.R.L. în 2025?
246.585 lei, cu 77% peste 2024 (139.457 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.003 lei.
Câți salariați are BRAȚ DE FIER S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BRAȚ DE FIER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.