MMV PREMIUM S.R.L.
MMV PREMIUM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Briheni, Comuna Lunca, Bihor, CUI 40704722. Cifră de afaceri 2024: 153.913 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40704722
- Denumire
- MMV PREMIUM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|781|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.02.2019
- Sediu
- BRIHENI, nr. 74, Sat Briheni, Comuna Lunca, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (21)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 153.913 lei (+29% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 105,9 mii lei · 2024 153,9 mii lei · maxim 2022 408,6 mii lei · minim 2019 105,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 60,5 mii lei · 2024 26,2 mii lei · maxim 2022 243,2 mii lei · minim 2023 3,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2024 1 · maxim 2019 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 153.913 lei | 119.102 lei | 408.604 lei | 238.311 lei | 143.820 lei | 105.873 lei |
| Venituri totale | 153.923 lei | 123.173 lei | 436.373 lei | 297.701 lei | 228.907 lei | 132.992 lei |
| Cheltuieli totale | 118.292 lei | 118.696 lei | 189.272 lei | 108.975 lei | 130.420 lei | 71.482 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 26.208 lei | 3.441 lei | 243.218 lei | 187.224 lei | 97.222 lei | 60.451 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 26.208 lei | 3.441 lei | 243.218 lei | 187.224 lei | 97.222 lei | 60.451 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 446.601 lei | 395.614 lei | 413.941 lei | 387.042 lei | 228.367 lei | 354.050 lei |
| Datorii | 41.544 lei | 16.694 lei | 37.154 lei | 12.870 lei | 5.699 lei | 143.518 lei |
| Capitaluri proprii | 405.057 lei | 378.920 lei | 375.479 lei | 345.097 lei | 157.873 lei | 60.651 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MMV PREMIUM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MMV PREMIUM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MMV PREMIUM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Briheni, Comuna Lunca, județul Bihor (BRIHENI, nr. 74); numărul de înmatriculare e J|05|781|2019, din 27.02.2019.
Ce cifră de afaceri a avut MMV PREMIUM S.R.L. în 2024?
153.913 lei, cu 29% peste 2023 (119.102 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 26.208 lei.
Câți salariați are MMV PREMIUM S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MMV PREMIUM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.