CONSTANT CONCEPT S.R.L.
CONSTANT CONCEPT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 40696760. Cifră de afaceri 2025: 177.608 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 40696760
- Denumire
- CONSTANT CONCEPT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|2510|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.02.2019
- Sediu
- MIHAI BRAVU, nr. 451-471, sc. 3, et. 7, ap. 55, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 3
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
- 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte · rev. 3
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 3
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 3
- 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare · rev. 3
Arată toate (54)
- 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · rev. 3
- 1423 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 3
- 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere · rev. 3
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 3
- 9112 Activități ale arhivelor · rev. 3
- 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 177.608 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 66,3 mii lei · 2025 177,6 mii lei · maxim 2023 198,9 mii lei · minim 2019 66,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 24,5 mii lei · 2025 26,7 mii lei · maxim 2022 56,4 mii lei · minim 2020 9,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 177.608 lei | 192.954 lei | 198.855 lei | 168.487 lei | 145.035 lei | 129.288 lei | 66.263 lei |
| Venituri totale | 177.608 lei | 192.954 lei | 198.855 lei | 168.487 lei | 145.017 lei | 138.982 lei | 67.454 lei |
| Cheltuieli totale | 149.127 lei | 147.956 lei | 182.681 lei | 108.151 lei | 133.939 lei | 128.310 lei | 41.000 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 26.740 lei | 43.358 lei | 14.550 lei | 56.443 lei | 9.272 lei | 9.199 lei | 24.526 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 26.740 lei | 43.358 lei | 14.550 lei | 56.443 lei | 9.272 lei | 9.199 lei | 24.526 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 38.653 lei | 50.888 lei | 22.140 lei | 57.287 lei | 10.890 lei | 17.223 lei | 26.181 lei |
| Datorii | 11.673 lei | 7.290 lei | 7.350 lei | 604 lei | 1.378 lei | 7.784 lei | 1.455 lei |
| Capitaluri proprii | 26.980 lei | 43.598 lei | 14.790 lei | 56.683 lei | 9.512 lei | 9.439 lei | 24.726 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSTANT CONCEPT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSTANT CONCEPT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONSTANT CONCEPT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (MIHAI BRAVU, nr. 451-471, sc. 3, et. 7, ap. 55); numărul de înmatriculare e J|40|2510|2019, din 26.02.2019.
Ce cifră de afaceri a avut CONSTANT CONCEPT S.R.L. în 2025?
177.608 lei, cu 8% sub 2024 (192.954 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 26.740 lei.
Câți salariați are CONSTANT CONCEPT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONSTANT CONCEPT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.