GLOW NOW CENTER S.R.L.
GLOW NOW CENTER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 40694238. Cifră de afaceri 2025: 419.926 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40694238
- Denumire
- GLOW NOW CENTER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|727|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.02.2019
- Sediu
- ANTON PANN, nr. 1, et. Parter, ap. Spatiu Servicii, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 419.926 lei (-36% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 116,7 mii lei · 2025 419,9 mii lei · maxim 2024 654,8 mii lei · minim 2019 116,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −15,3 mii lei · 2025 8,7 mii lei · maxim 2024 163,1 mii lei · minim 2023 −168,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 1 · maxim 2019 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 419.926 lei | 654.750 lei | 246.306 lei | 258.116 lei | 217.657 lei | 306.710 lei | 116.658 lei |
| Venituri totale | 430.113 lei | 685.121 lei | 341.924 lei | 287.839 lei | 247.380 lei | 336.433 lei | 136.474 lei |
| Cheltuieli totale | 412.964 lei | 506.146 lei | 508.150 lei | 274.984 lei | 275.360 lei | 180.223 lei | 150.646 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 8.696 lei | 163.104 lei | 0 lei | 9.175 lei | 0 lei | 153.150 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 168.689 lei | 0 lei | 29.895 lei | 0 lei | 15.339 lei |
| Rezultat net | 8.696 lei | 163.104 lei | -168.689 lei | 9.175 lei | -29.895 lei | 153.150 lei | -15.339 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 392.592 lei | 460.447 lei | 300.096 lei | 324.785 lei | 430.462 lei | 366.302 lei | 277.127 lei |
| Datorii | 235.835 lei | 338.371 lei | 310.943 lei | 138.120 lei | 223.268 lei | 99.490 lei | 133.742 lei |
| Capitaluri proprii | 19.348 lei | 112.168 lei | -50.478 lei | 115.211 lei | 108.116 lei | 138.011 lei | -15.139 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GLOW NOW CENTER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GLOW NOW CENTER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GLOW NOW CENTER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (ANTON PANN, nr. 1, et. Parter, ap. Spatiu Servicii); numărul de înmatriculare e J|12|727|2019, din 25.02.2019.
Ce cifră de afaceri a avut GLOW NOW CENTER S.R.L. în 2025?
419.926 lei, cu 36% sub 2024 (654.750 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.696 lei.
Câți salariați are GLOW NOW CENTER S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GLOW NOW CENTER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.