AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L.

AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Măcin, Oraș Măcin, Tulcea, CUI 40643650. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
40643650
Denumire
AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|36|137|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.02.2019
Sediu
SPERANȚEI, nr. 14, Loc. Măcin, Oraș Măcin, Tulcea
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 2
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 44,9 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2022 45,1 mii lei · minim 2025 0 lei.

Rezultat net (lei): 2019 36,9 mii lei · 2025 −13,3 mii lei · maxim 2019 36,9 mii lei · minim 2025 −13,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 0 · maxim 2019 0 · minim 2019 0.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei30.108 lei20.260 lei45.133 lei34.375 lei26.595 lei44.909 lei
Venituri totale0 lei30.108 lei20.260 lei45.133 lei34.375 lei26.595 lei44.909 lei
Cheltuieli totale13.335 lei19.780 lei21.371 lei37.666 lei25.030 lei22.865 lei6.670 lei
Rezultat
Profit net0 lei8.161 lei0 lei6.112 lei8.314 lei2.972 lei36.891 lei
Pierdere netă13.335 lei0 lei1.111 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-13.335 lei8.161 lei-1.111 lei6.112 lei8.314 lei2.972 lei36.891 lei
Bilanț
Active totale49.003 lei62.338 lei54.177 lei55.964 lei49.593 lei43.325 lei43.266 lei
Datorii0 lei0 lei0 lei675 lei416 lei2.462 lei5.375 lei
Capitaluri proprii49.003 lei62.338 lei54.177 lei55.289 lei49.177 lei40.863 lei37.891 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0000000

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Măcin, Oraș Măcin, județul Tulcea (SPERANȚEI, nr. 14); numărul de înmatriculare e J|36|137|2019, din 14.02.2019.

Ce cifră de afaceri a avut AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L. în 2025?

0 lei, cu 100% sub 2024 (30.108 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.335 lei.

Câți salariați are AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre AGRO GOOD EXPERIMENTAL S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.