NIKANTO SILV S.R.L.
NIKANTO SILV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Turnu Roșu, Comuna Turnu Roșu, Sibiu, CUI 40601565. Cifră de afaceri 2025: 98.684 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 40601565
- Denumire
- NIKANTO SILV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|409|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.02.2019
- Sediu
- nr. 559, Sat Turnu Roșu, Comuna Turnu Roșu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 98.684 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 844,3 mii lei · 2025 98,7 mii lei · maxim 2022 1,8 mil. lei · minim 2024 89,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −4,7 mii lei · 2025 −179 mii lei · maxim 2022 985,7 mii lei · minim 2024 −197,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 98.684 lei | 89.732 lei | 743.946 lei | 1.767.946 lei | 844.270 lei | — | — |
| Venituri totale | 98.684 lei | 89.735 lei | 743.946 lei | 1.767.946 lei | 844.270 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 276.746 lei | 285.310 lei | 683.320 lei | 767.178 lei | 400.245 lei | 103 lei | 4.715 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 54.323 lei | 985.741 lei | 427.341 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 178.999 lei | 197.442 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 103 lei | 4.715 lei |
| Rezultat net | -178.999 lei | -197.442 lei | 54.323 lei | 985.741 lei | 427.341 lei | -103 lei | -4.715 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 1.023.111 lei | 1.319.658 lei | 1.746.480 lei | 1.739.133 lei | 709.887 lei | 200.248 lei | 285 lei |
| Datorii | 36.908 lei | 154.456 lei | 283.836 lei | 330.670 lei | 287.164 lei | 204.866 lei | 4.800 lei |
| Capitaluri proprii | 986.203 lei | 1.165.202 lei | 1.462.644 lei | 1.408.463 lei | 422.723 lei | -4.618 lei | -4.515 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NIKANTO SILV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NIKANTO SILV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NIKANTO SILV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Turnu Roșu, Comuna Turnu Roșu, județul Sibiu (nr. 559); numărul de înmatriculare e J|32|409|2019, din 07.02.2019.
Ce cifră de afaceri a avut NIKANTO SILV S.R.L. în 2025?
98.684 lei, cu 10% peste 2024 (89.732 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 178.999 lei.
Câți salariați are NIKANTO SILV S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NIKANTO SILV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.