BAR DE FLORE S.R.L.
BAR DE FLORE S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Podu Iloaiei, Iași, CUI 40598052. Cifră de afaceri 2025: 71.827 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40598052
- Denumire
- BAR DE FLORE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|721|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.02.2019
- Sediu
- MATEI GANEA, nr. 40, camera 1, Oraș Podu Iloaiei, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 71.827 lei (-16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 74,2 mii lei · 2025 71,8 mii lei · maxim 2022 106,3 mii lei · minim 2020 36,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 15,6 mii lei · 2025 642 lei · maxim 2022 21,9 mii lei · minim 2025 642 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 71.827 lei | 85.410 lei | 103.095 lei | 106.334 lei | 75.882 lei | 36.527 lei | 74.213 lei |
| Venituri totale | 71.827 lei | 85.410 lei | 103.095 lei | 106.334 lei | 75.882 lei | 36.527 lei | 74.213 lei |
| Cheltuieli totale | 71.065 lei | 68.669 lei | 82.565 lei | 81.701 lei | 60.663 lei | 34.172 lei | 56.403 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 642 lei | 14.464 lei | 17.158 lei | 21.922 lei | 13.663 lei | 1.656 lei | 15.583 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 642 lei | 14.464 lei | 17.158 lei | 21.922 lei | 13.663 lei | 1.656 lei | 15.583 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 85.933 lei | 97.104 lei | 85.920 lei | 61.376 lei | 37.368 lei | 25.527 lei | 23.732 lei |
| Datorii | 70.088 lei | 66.857 lei | 15.738 lei | 8.352 lei | 6.266 lei | 8.088 lei | 7.949 lei |
| Capitaluri proprii | 15.845 lei | 30.247 lei | 70.182 lei | 53.024 lei | 31.102 lei | 17.439 lei | 15.783 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BAR DE FLORE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BAR DE FLORE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BAR DE FLORE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Podu Iloaiei, județul Iași (MATEI GANEA, nr. 40, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|721|2019, din 07.02.2019.
Ce cifră de afaceri a avut BAR DE FLORE S.R.L. în 2025?
71.827 lei, cu 16% sub 2024 (85.410 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 642 lei.
De unde vin datele despre BAR DE FLORE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.