CSA TRAVEL S.R.L.

CSA TRAVEL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Hemeiuș, Comuna Hemeiuș, Bacău, CUI 40568728. Cifră de afaceri 2025: 70.536 lei, 14 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
40568728
Denumire
CSA TRAVEL S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|332|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.02.2019
Sediu
Cătinei, nr. 25, Sat Hemeiuș, Comuna Hemeiuș, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 70.536 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 186,7 mii lei · 2025 70,5 mii lei · maxim 2019 186,7 mii lei · minim 2022 2,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 87,6 mii lei · 2025 49 mii lei · maxim 2019 87,6 mii lei · minim 2024 −102,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 14 · maxim 2023 14 · minim 2021 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă70.536 lei——2.851 lei60.217 lei96.211 lei186.683 lei
Venituri totale3.300.557 lei379.452 lei1.882.451 lei658.120 lei94.057 lei176.392 lei257.408 lei
Cheltuieli totale3.242.221 lei481.582 lei1.882.451 lei602.956 lei89.830 lei159.915 lei167.968 lei
Rezultat
Profit net49.002 lei0 lei0 lei55.078 lei2.865 lei15.491 lei87.552 lei
Pierdere netă0 lei102.130 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net49.002 lei-102.130 lei0 lei55.078 lei2.865 lei15.491 lei87.552 lei
Bilanț
Active totale16.263.031 lei4.495.789 lei2.177.366 lei4.517.161 lei649.180 lei818.710 lei984.946 lei
Datorii630.842 lei119.523 lei109.481 lei148.909 lei490.427 lei633.349 lei800.228 lei
Capitaluri proprii81.412 lei-20.802 lei81.328 lei81.328 lei130.909 lei128.043 lei112.552 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1414144122

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CSA TRAVEL S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CSA TRAVEL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CSA TRAVEL S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Hemeiuș, Comuna Hemeiuș, județul Bacău (Cătinei, nr. 25); numărul de înmatriculare e J|04|332|2019, din 05.02.2019.

Ce cifră de afaceri a avut CSA TRAVEL S.R.L. în 2025?

70.536 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 49.002 lei.

Câți salariați are CSA TRAVEL S.R.L.?

14 salariați în medie în 2025 (14 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CSA TRAVEL S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.