TIME PROJECT S.R.L.
TIME PROJECT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Adjud, Vrancea, CUI 40567277. Cifră de afaceri 2025: 3.682.502 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40567277
- Denumire
- TIME PROJECT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|277|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.02.2019
- Sediu
- GEORGE ENESCU, nr. 6, Municipiul Adjud, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (26)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.682.502 lei (+67% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 59 mii lei · 2025 3,7 mil. lei · maxim 2025 3,7 mil. lei · minim 2019 59 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 24,8 mii lei · 2025 722,2 mii lei · maxim 2024 1,4 mil. lei · minim 2019 24,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.682.502 lei | 2.207.840 lei | 1.052.037 lei | 574.000 lei | 133.000 lei | 72.500 lei | 59.000 lei |
| Venituri totale | 3.687.787 lei | 2.208.347 lei | 1.052.060 lei | 574.007 lei | 133.000 lei | 72.500 lei | 59.000 lei |
| Cheltuieli totale | 2.763.634 lei | 743.081 lei | 525.228 lei | 160.717 lei | 2.554 lei | 37.486 lei | 33.593 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 722.187 lei | 1.400.356 lei | 452.688 lei | 407.476 lei | 126.536 lei | 33.619 lei | 24.817 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 722.187 lei | 1.400.356 lei | 452.688 lei | 407.476 lei | 126.536 lei | 33.619 lei | 24.817 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 1.444.806 lei | 1.785.649 lei | 793.194 lei | 470.545 lei | 129.353 lei | 50.211 lei | 30.619 lei |
| Datorii | 722.331 lei | 399.609 lei | 54.105 lei | 62.245 lei | 2.910 lei | 16.304 lei | 5.562 lei |
| Capitaluri proprii | 722.475 lei | 1.386.040 lei | 739.089 lei | 408.300 lei | 126.443 lei | 33.907 lei | 25.057 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TIME PROJECT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TIME PROJECT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TIME PROJECT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Adjud, județul Vrancea (GEORGE ENESCU, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|39|277|2019, din 05.02.2019.
Ce cifră de afaceri a avut TIME PROJECT S.R.L. în 2025?
3.682.502 lei, cu 67% peste 2024 (2.207.840 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 722.187 lei.
Câți salariați are TIME PROJECT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TIME PROJECT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.