WAY LOGISTICS SRL — dosare în instanță
Numele WAY LOGISTICS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 15 noiembrie 2024
- Ultima activitate
- 28 septembrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 40559339)
- CUI
- 40559339
- Denumire
- WAY LOGISTICS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|181|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.02.2019
- Sediu
- BISERICA VECHE, nr. 23, Sat Conțești, Comuna Conțești, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
Arată toate (15)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.106.710 lei (+36% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 106,8 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2019 106,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 45,6 mii lei · 2025 691,8 mii lei · maxim 2023 1 mil. lei · minim 2019 45,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 4 · 2025 8 · maxim 2025 8 · minim 2019 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.106.710 lei | 1.547.676 lei | 1.564.085 lei | 814.168 lei | 533.555 lei | 534.014 lei | 106.790 lei |
| Venituri totale | 2.305.950 lei | 2.151.318 lei | 1.585.258 lei | 835.341 lei | 556.653 lei | 562.887 lei | 106.790 lei |
| Cheltuieli totale | 1.467.442 lei | 1.341.120 lei | 555.981 lei | 390.405 lei | 263.135 lei | 277.568 lei | 60.165 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 691.802 lei | 741.572 lei | 1.015.435 lei | 437.007 lei | 289.472 lei | 279.979 lei | 45.557 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 691.802 lei | 741.572 lei | 1.015.435 lei | 437.007 lei | 289.472 lei | 279.979 lei | 45.557 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 2.261.010 lei | 2.162.439 lei | 1.409.071 lei | 617.459 lei | 677.070 lei | 1.006.973 lei | 489.904 lei |
| Datorii | 1.568.968 lei | 1.189.193 lei | 287.713 lei | 148.537 lei | 106.718 lei | 555.627 lei | 244.147 lei |
| Capitaluri proprii | 692.042 lei | 867.563 lei | 1.015.675 lei | 342.066 lei | 422.323 lei | 280.219 lei | 45.757 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 8878/192/2024 | Judecatoria BOLINTINVALE | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare WAY LOGISTICS SRL?
WAY LOGISTICS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des WAY LOGISTICS SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.