JUST DARE IT S.R.L.
JUST DARE IT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tureni, Comuna Tureni, Cluj, CUI 40526528. Cifră de afaceri 2025: 566.090 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40526528
- Denumire
- JUST DARE IT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|347|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.01.2019
- Sediu
- TURENI, nr. 64H, Sat Tureni, Comuna Tureni, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
Arată toate (9)
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 566.090 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 68 mii lei · 2025 566,1 mii lei · maxim 2025 566,1 mii lei · minim 2019 68 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 39 mii lei · 2025 209,4 mii lei · maxim 2024 250,9 mii lei · minim 2021 10,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 566.090 lei | 522.952 lei | 362.438 lei | 232.464 lei | 72.860 lei | 154.787 lei | 67.953 lei |
| Venituri totale | 568.121 lei | 541.155 lei | 362.495 lei | 232.865 lei | 72.860 lei | 154.787 lei | 67.953 lei |
| Cheltuieli totale | 344.205 lei | 274.561 lei | 209.705 lei | 88.976 lei | 60.014 lei | 85.441 lei | 26.933 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 209.448 lei | 250.942 lei | 149.601 lei | 138.654 lei | 10.704 lei | 65.083 lei | 38.981 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 209.448 lei | 250.942 lei | 149.601 lei | 138.654 lei | 10.704 lei | 65.083 lei | 38.981 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 410.258 lei | 471.728 lei | 224.792 lei | 231.066 lei | 146.292 lei | 110.429 lei | 48.888 lei |
| Datorii | 195.874 lei | 220.476 lei | 74.951 lei | 92.172 lei | 117.744 lei | 6.166 lei | 9.707 lei |
| Capitaluri proprii | 209.848 lei | 251.252 lei | 149.841 lei | 138.894 lei | 28.548 lei | 104.263 lei | 39.181 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JUST DARE IT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, JUST DARE IT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul JUST DARE IT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tureni, Comuna Tureni, județul Cluj (TURENI, nr. 64H); numărul de înmatriculare e J|12|347|2019, din 30.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut JUST DARE IT S.R.L. în 2025?
566.090 lei, cu 8% peste 2024 (522.952 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 209.448 lei.
Câți salariați are JUST DARE IT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre JUST DARE IT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.