RED-UP S.R.L.
RED-UP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov, CUI 40519903. Cifră de afaceri 2025: 388.401 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40519903
- Denumire
- RED-UP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|370|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.01.2019
- Sediu
- PRIMĂVERII, nr. 176, camera 1, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 388.401 lei (+2698% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 165,7 mii lei · 2025 388,4 mii lei · maxim 2025 388,4 mii lei · minim 2024 13,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −22,9 mii lei · 2025 2,7 mii lei · maxim 2023 140,9 mii lei · minim 2019 −22,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 4 · 2025 4 · maxim 2019 4 · minim 2022 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 388.401 lei | 13.882 lei | 315.194 lei | 229.587 lei | fără bilanț | 173.496 lei | 165.661 lei |
| Venituri totale | 388.428 lei | 13.882 lei | 317.027 lei | 231.058 lei | fără bilanț | 186.240 lei | 166.562 lei |
| Cheltuieli totale | 385.196 lei | 6.092 lei | 173.117 lei | 228.443 lei | fără bilanț | 164.238 lei | 187.787 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 2.741 lei | 6.546 lei | 140.899 lei | 420 lei | fără bilanț | 20.761 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 22.917 lei |
| Rezultat net | 2.741 lei | 6.546 lei | 140.899 lei | 420 lei | fără bilanț | 20.761 lei | -22.917 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 112.934 lei | 12.872 lei | 275.461 lei | 64.733 lei | fără bilanț | 48.721 lei | 49.403 lei |
| Datorii | 97.371 lei | 6.088 lei | 98.375 lei | 28.546 lei | fără bilanț | 50.677 lei | 72.120 lei |
| Capitaluri proprii | 15.563 lei | 6.784 lei | 177.086 lei | 36.187 lei | fără bilanț | -1.956 lei | -22.717 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | — | 4 | 3 | fără bilanț | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RED-UP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RED-UP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RED-UP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, județul Brașov (PRIMĂVERII, nr. 176, camera 1); numărul de înmatriculare e J|08|370|2019, din 30.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut RED-UP S.R.L. în 2025?
388.401 lei, cu 2698% peste 2024 (13.882 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.741 lei.
Câți salariați are RED-UP S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RED-UP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.