EMY CLOTHES S.R.L.
EMY CLOTHES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Turda, Cluj, CUI 40514850. Cifră de afaceri 2025: 72.554 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40514850
- Denumire
- EMY CLOTHES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|322|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.01.2019
- Sediu
- LIANELOR, nr. 9C, Municipiul Turda, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 72.554 lei (+35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 67,8 mii lei · 2025 72,6 mii lei · maxim 2025 72,6 mii lei · minim 2021 19,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 29 mii lei · 2025 −15,7 mii lei · maxim 2019 29 mii lei · minim 2025 −15,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 72.554 lei | 53.570 lei | 52.925 lei | 39.375 lei | 19.431 lei | 22.321 lei | 67.816 lei |
| Venituri totale | 72.554 lei | 53.570 lei | 52.925 lei | 39.375 lei | 19.431 lei | 22.321 lei | 67.816 lei |
| Cheltuieli totale | 88.246 lei | 32.328 lei | 29.907 lei | 16.099 lei | 13.437 lei | 19.008 lei | 36.783 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 18.183 lei | 19.777 lei | 22.170 lei | 5.411 lei | 2.707 lei | 28.998 lei |
| Pierdere netă | 15.692 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -15.692 lei | 18.183 lei | 19.777 lei | 22.170 lei | 5.411 lei | 2.707 lei | 28.998 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 48.347 lei | 59.603 lei | 57.358 lei | 54.796 lei | 46.306 lei | 40.026 lei | 39.066 lei |
| Datorii | 8.316 lei | 3.880 lei | 1.506 lei | 721 lei | 8.990 lei | 8.121 lei | 9.868 lei |
| Capitaluri proprii | 40.031 lei | 55.723 lei | 55.852 lei | 54.075 lei | 37.316 lei | 31.905 lei | 29.198 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EMY CLOTHES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EMY CLOTHES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EMY CLOTHES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Turda, județul Cluj (LIANELOR, nr. 9C); numărul de înmatriculare e J|12|322|2019, din 29.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut EMY CLOTHES S.R.L. în 2025?
72.554 lei, cu 35% peste 2024 (53.570 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 15.692 lei.
Câți salariați are EMY CLOTHES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EMY CLOTHES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.