SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L.

SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Buruienești, Comuna Bivolari, Iași, CUI 40513935. Cifră de afaceri 2024: 755.700 lei, 1 salariați. Date

Registru

CUI
40513935
Denumire
SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|461|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.01.2019
Sediu
PRINCIPALĂ, nr. 14, CAMERA 2, Sat Buruienești, Comuna Bivolari, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
Arată toate (33)
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
  • 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
  • 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 2
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2024 · 3 bilanțuri

Financiar · 2021–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 755.700 lei (+153% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 297,9 mii lei · 2024 755,7 mii lei · maxim 2024 755,7 mii lei · minim 2021 297,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 258,6 mii lei · 2024 622,8 mii lei · maxim 2024 622,8 mii lei · minim 2023 179,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.

Indicator2024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă755.700 lei298.900 leifără bilanț297.900 lei
Venituri totale755.802 lei298.903 leifără bilanț297.900 lei
Cheltuieli totale125.412 lei116.463 leifără bilanț36.623 lei
Rezultat
Profit net622.833 lei179.511 leifără bilanț258.596 lei
Pierdere netă0 lei0 leifără bilanț0 lei
Rezultat net622.833 lei179.511 leifără bilanț258.596 lei
Bilanț
Active totale835.219 lei644.678 leifără bilanț432.686 lei
Datorii212.146 lei464.927 leifără bilanț176.577 lei
Capitaluri proprii623.073 lei179.751 leifără bilanț256.109 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11fără bilanț1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Buruienești, Comuna Bivolari, județul Iași (PRINCIPALĂ, nr. 14, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|22|461|2019, din 29.01.2019.

Ce cifră de afaceri a avut SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L. în 2024?

755.700 lei, cu 153% peste 2023 (298.900 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 622.833 lei.

Câți salariați are SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L.?

1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SEWTECH REDESIGN PROD S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.