HAȘTAG CLEAN S.R.L.
HAȘTAG CLEAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 40502910. Cifră de afaceri 2025: 273.700 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40502910
- Denumire
- HAȘTAG CLEAN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|430|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.01.2019
- Sediu
- CHIMIEI, nr. 14, parter, camera 6, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 273.700 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 70,3 mii lei · 2025 273,7 mii lei · maxim 2023 299,1 mii lei · minim 2020 70,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −888 lei · 2025 158 mii lei · maxim 2024 195,3 mii lei · minim 2020 −48,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 4 · 2025 2 · maxim 2021 6 · minim 2024 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 273.700 lei | 292.117 lei | 299.103 lei | 294.924 lei | 298.641 lei | 70.294 lei | — |
| Venituri totale | 273.700 lei | 299.950 lei | 346.103 lei | 341.924 lei | 345.641 lei | 121.460 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 113.383 lei | 102.190 lei | 166.670 lei | 243.999 lei | 224.500 lei | 169.288 lei | 888 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 157.991 lei | 195.277 lei | 176.890 lei | 95.417 lei | 118.214 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 48.531 lei | 888 lei |
| Rezultat net | 157.991 lei | 195.277 lei | 176.890 lei | 95.417 lei | 118.214 lei | -48.531 lei | -888 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 842.363 lei | 922.948 lei | 757.475 lei | 610.674 lei | 407.159 lei | 243.167 lei | 199.747 lei |
| Datorii | 147.794 lei | 386.370 lei | 408.340 lei | 391.429 lei | 236.332 lei | 143.553 lei | 200.435 lei |
| Capitaluri proprii | 694.569 lei | 536.578 lei | 341.302 lei | 164.412 lei | 68.994 lei | -49.219 lei | -688 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 6 | 6 | 4 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HAȘTAG CLEAN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HAȘTAG CLEAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul HAȘTAG CLEAN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (CHIMIEI, nr. 14, parter, camera 6); numărul de înmatriculare e J|22|430|2019, din 28.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut HAȘTAG CLEAN S.R.L. în 2025?
273.700 lei, cu 6% sub 2024 (292.117 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 157.991 lei.
Câți salariați are HAȘTAG CLEAN S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HAȘTAG CLEAN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.