TERMO LUCA S.R.L.
TERMO LUCA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iași, CUI 40501647. Cifră de afaceri 2025: 235.749 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 40501647
- Denumire
- TERMO LUCA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|419|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.01.2019
- Sediu
- nr. cadastral 60319, Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 235.749 lei (-33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 237,1 mii lei · 2025 235,7 mii lei · maxim 2024 350,9 mii lei · minim 2025 235,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 227,1 mii lei · 2025 141,5 mii lei · maxim 2020 244,9 mii lei · minim 2025 141,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 0 · maxim 2023 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 235.749 lei | 350.941 lei | 295.347 lei | 299.882 lei | 255.238 lei | 248.649 lei | 237.143 lei |
| Venituri totale | 235.749 lei | 350.941 lei | 368.697 lei | 299.882 lei | 255.462 lei | 252.467 lei | 243.408 lei |
| Cheltuieli totale | 64.098 lei | 112.509 lei | 201.020 lei | 59.653 lei | 21.439 lei | 86 lei | 9.184 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 141.493 lei | 209.477 lei | 164.523 lei | 232.829 lei | 227.285 lei | 244.921 lei | 227.110 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 141.493 lei | 209.477 lei | 164.523 lei | 232.829 lei | 227.285 lei | 244.921 lei | 227.110 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 162.302 lei | 226.172 lei | 250.945 lei | 282.009 lei | 342.100 lei | 270.296 lei | 249.371 lei |
| Datorii | 20.487 lei | 13.707 lei | 83.779 lei | 47.507 lei | 114.351 lei | 25.065 lei | 22.061 lei |
| Capitaluri proprii | 141.815 lei | 212.465 lei | 167.166 lei | 234.502 lei | 227.749 lei | 245.231 lei | 227.310 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TERMO LUCA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TERMO LUCA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TERMO LUCA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, județul Iași (nr. cadastral 60319); numărul de înmatriculare e J|22|419|2019, din 28.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut TERMO LUCA S.R.L. în 2025?
235.749 lei, cu 33% sub 2024 (350.941 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 141.493 lei.
Câți salariați are TERMO LUCA S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TERMO LUCA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.