VANTEC SOLUTIONS S.R.L.

VANTEC SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 40498266. Cifră de afaceri 2025: 308.581 lei, 1 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
40498266
Denumire
VANTEC SOLUTIONS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|270|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.01.2019
Sediu
Stadionului, nr. 9B, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 308.581 lei (-1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 44 mii lei · 2025 308,6 mii lei · maxim 2024 311,7 mii lei · minim 2019 44 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 37,4 mii lei · 2025 151,8 mii lei · maxim 2021 168,2 mii lei · minim 2019 37,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă308.581 lei311.694 lei204.593 lei197.438 lei222.766 lei163.396 lei43.955 lei
Venituri totale308.581 lei311.694 lei237.453 lei197.438 lei232.445 lei163.396 lei43.955 lei
Cheltuieli totale152.448 lei147.060 lei156.785 lei90.328 lei61.918 lei19.017 lei5.211 lei
Rezultat
Profit net151.807 lei159.910 lei78.650 lei105.372 lei168.235 lei139.719 lei37.426 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net151.807 lei159.910 lei78.650 lei105.372 lei168.235 lei139.719 lei37.426 lei
Bilanț
Active totale212.926 lei236.401 lei162.035 lei108.908 lei178.018 lei147.949 lei38.550 lei
Datorii60.878 lei76.250 lei82.432 lei2.956 lei9.437 lei7.604 lei924 lei
Capitaluri proprii152.048 lei160.151 lei79.603 lei105.952 lei168.581 lei140.345 lei37.626 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VANTEC SOLUTIONS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, VANTEC SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul VANTEC SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (Stadionului, nr. 9B); numărul de înmatriculare e J|12|270|2019, din 25.01.2019.

Ce cifră de afaceri a avut VANTEC SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

308.581 lei, cu 1% sub 2024 (311.694 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 151.807 lei.

Câți salariați are VANTEC SOLUTIONS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VANTEC SOLUTIONS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.