MONTVET MACOVEI S.R.L.
MONTVET MACOVEI S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Sat Bîra, Comuna Bîra, Neamț, CUI 40486270. Cifră de afaceri 2025: 11.893 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40486270
- Denumire
- MONTVET MACOVEI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|127|2019
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 23.01.2019
- Sediu
- Alexandru cel Bun, nr. 6, Sat Bîra, Comuna Bîra, Neamț
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 11.893 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 7,2 mii lei · 2025 11,9 mii lei · maxim 2025 11,9 mii lei · minim 2022 4,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 1,9 mii lei · 2025 5,2 mii lei · maxim 2025 5,2 mii lei · minim 2023 130 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 11.893 lei | 9.745 lei | 6.607 lei | 4.275 lei | 5.560 lei | 5.395 lei | 7.220 lei |
| Venituri totale | 12.273 lei | 9.745 lei | 6.607 lei | 4.275 lei | 5.560 lei | 5.395 lei | 7.220 lei |
| Cheltuieli totale | 6.260 lei | 7.152 lei | 6.457 lei | 2.160 lei | 3.566 lei | 3.532 lei | 5.065 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 5.195 lei | 2.220 lei | 130 lei | 2.004 lei | 1.844 lei | 1.706 lei | 1.939 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.195 lei | 2.220 lei | 130 lei | 2.004 lei | 1.844 lei | 1.706 lei | 1.939 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 13.454 lei | 8.364 lei | 5.904 lei | 5.754 lei | 3.750 lei | 1.932 lei | 4.159 lei |
| Datorii | 155 lei | 260 lei | 20 lei | 0 lei | 0 lei | 26 lei | 2.020 lei |
| Capitaluri proprii | 13.299 lei | 8.104 lei | 5.884 lei | 5.754 lei | 3.750 lei | 1.906 lei | 2.139 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MONTVET MACOVEI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MONTVET MACOVEI S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MONTVET MACOVEI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bîra, Comuna Bîra, județul Neamț (Alexandru cel Bun, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|27|127|2019, din 23.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut MONTVET MACOVEI S.R.L. în 2025?
11.893 lei, cu 22% peste 2024 (9.745 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.195 lei.
De unde vin datele despre MONTVET MACOVEI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.