TARTA IANISTAR S.R.L.
TARTA IANISTAR S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 40457398. Cifră de afaceri 2024: 12.372 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 40457398
- Denumire
- TARTA IANISTAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|181|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.01.2019
- Sediu
- CETĂȚII, nr. 324J, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 12.372 lei (-89% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 47,2 mii lei · 2024 12,4 mii lei · maxim 2023 115,9 mii lei · minim 2024 12,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −3,3 mii lei · 2024 −50,8 mii lei · maxim 2022 19,2 mii lei · minim 2024 −50,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2024 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 12.372 lei | 115.855 lei | 99.467 lei | 70.107 lei | 94.030 lei | 47.159 lei |
| Venituri totale | 12.872 lei | 115.855 lei | 99.467 lei | 70.107 lei | 94.030 lei | 47.159 lei |
| Cheltuieli totale | 63.557 lei | 127.179 lei | 78.450 lei | 97.749 lei | 124.862 lei | 49.046 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 19.207 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 50.814 lei | 12.482 lei | 0 lei | 28.388 lei | 32.876 lei | 3.301 lei |
| Rezultat net | -50.814 lei | -12.482 lei | 19.207 lei | -28.388 lei | -32.876 lei | -3.301 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 28.960 lei | 39.431 lei | 8.314 lei | 11.204 lei | 19.262 lei | 4.712 lei |
| Datorii | 146.572 lei | 106.229 lei | 53.472 lei | 75.569 lei | 55.239 lei | 7.813 lei |
| Capitaluri proprii | -117.612 lei | -66.798 lei | -45.158 lei | -64.365 lei | -35.977 lei | -3.101 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TARTA IANISTAR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TARTA IANISTAR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TARTA IANISTAR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (CETĂȚII, nr. 324J); numărul de înmatriculare e J|12|181|2019, din 18.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut TARTA IANISTAR S.R.L. în 2024?
12.372 lei, cu 89% sub 2023 (115.855 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 50.814 lei.
Câți salariați are TARTA IANISTAR S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TARTA IANISTAR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.