PAPA BENE S.R.L.
PAPA BENE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Itești, Comuna Itești, Bacău, CUI 40455192. Cifră de afaceri 2020: 31.500 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40455192
- Denumire
- PAPA BENE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|132|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.01.2019
- Sediu
- ITEȘTI, Sat Itești, Comuna Itești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2020 · 2 bilanțuri
Financiar · 2019–2020 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 31.500 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 31,5 mii lei · maxim 2020 31,5 mii lei · minim 2020 31,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −14,3 mii lei · 2020 −64,2 mii lei · maxim 2019 −14,3 mii lei · minim 2020 −64,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2020 3 · maxim 2020 3 · minim 2019 1.
| Indicator | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 31.500 lei | — |
| Venituri totale | 104.550 lei | 32.313 lei |
| Cheltuieli totale | 168.438 lei | 46.564 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 64.171 lei | 14.251 lei |
| Rezultat net | -64.171 lei | -14.251 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 322.274 lei | 368.024 lei |
| Datorii | 305.859 lei | 214.388 lei |
| Capitaluri proprii | -78.222 lei | -14.051 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PAPA BENE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PAPA BENE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul PAPA BENE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Itești, Comuna Itești, județul Bacău (ITEȘTI); numărul de înmatriculare e J|04|132|2019, din 18.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut PAPA BENE S.R.L. în 2020?
31.500 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 64.171 lei.
Câți salariați are PAPA BENE S.R.L.?
3 salariați în medie în 2020 (1 în 2019), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PAPA BENE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.